Klub miłośników kryminałów - horror studenci kontra morderczy klaun już na Netflix

Data: 2023-08-25 09:09:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Biblioteka Netfliksa powiększyła się w dniu dzisiejszym o kolejny horror, w którym zabójcą i prześladowcą jest morderczy klaun, a ofiarami grupka studentów skrywających pewną przykrą tajemnicę z przeszłości. 

Carlos Alcaide, jako Rai, Ane Rot jako Sara, Veki Velilia jako Angela, Ivan Rellicer jako Nando w filmie "Klub miłośników kryminałów". Zdjęcie: FELIPE HERNÁNDEZ/NETFLIX

Wspomniany film to produkcja z gatunku grozy, horror hiszpański, który nosi polski tytuł Klub miłośników kryminałów. Co wiemy o filmie? O czym dokładnie opowiada? Czy warto go obejrzeć? O czym opowiada? 

Klub miłośników kryminałów – opis

Film Klub miłośników kryminałów to klasyczny horror produkcji hiszpańskiej, którego bohaterami jest ośmioro studentów, który raz w tygodniu spotykają się w klubie książki. Każde z nich jest fanem horrorów. Pewnego dnia wszyscy oni zostają wplatani w kostiumowy żart, który kończy się tragicznie. Członkowie klubu postanawiają nic o tym zdarzeniu nie mówić. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 18 do 25 sierpnia 2023 roku

Ale pewnego dnia dostają pogróżki od anonimowego pisarza, który zamierza ujawnić ich sekret, publikując to co się wydarzyło w książce. Każdy nowy rozdział to śmierć jednego z nich. Studenci rozpoczynają walkę o życie, z pewnym morderczym klaunem. 

Klub miłośników kryminałów – obsada 

W produkcji Klub miłośników kryminałów, filmie hiszpańskim w głównych rolach: Carlos Alcaide jako Rai, Ane Rot jako Sara, Veki Velilla jako Angela, Iván Pellicer jako Nando. W pozostałych rolach: Álvaro Mel, María Cerezuela, Priscilla Delgado, Daniel Grao, Carmela Lloret.

Czytaj również: Klub miłośników kryminałów, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Carlos Alonso-Ojea.

Klub miłośników kryminałów - kiedy premiera? 

Premiera filmu zatytułowanego Klub miłośników kryminałów, oryginalnej produkcji Netfliksa miała miejsce w dniu dzisiejszym. Premiera thrillera na platformie Netflix przewidziana została na 25 sierpnia 2023 roku. Oczywiście w godzinach porannych. 

Klub miłośników kryminałów – opinie 

Klub miłośników kryminałów spodoba się przede wszystkim zwolennikom produkcji grozy, więc nie jest to film przeznaczony dla każdego widza. Przypadnie do gustu także miłośnikom produkcji, które będą nas trzymać w napięciu, także thrillerów. 

Czytaj także: „Miłość do kwadratu bez granic” – powrót ulubionych bohaterów komedii romantycznej

Więcej na temat filmów i seriali znajdzie w dziale filmy i seriale.

Klub miłośników kryminałów – książka

Klub miłośników kryminałów to produkcja powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że film nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian proponujemy zatem lekturę inną książki, o tematyce obyczajowej, której tytuł brzmi Wybryk natury, a autorem jest Graham Masterton

Książkę "Wybryk natury" wydawnictwa Rebis można kupić taniej:

Tagi: netflix, filmy, horrory,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Pokaż wszystkie recenzje