"Kocha, lubi, szanuje" – playboy i szokująca decyzja rozwodowa

Data: 2020-07-04 15:55:43 Autor: pobarski

Kocha, lubi, szanuje to pochodząca z 2011 r. komedia, przedstawiająca losy nudnego pracownika biurowego Cala, który w niespodziewanie dowiaduje się, że żona pragnie rozwodu. W świat singli ponownie wprowadza go przyjaciel, będący łamaczem kobiecych serc.

Obrazek w treścifot.: TVN / Warner Bros / x-news.pl

Kocha, lubi, szanuje to komedia z udziałem znanych hollywoodzkich gwiazd kina. Co warto wiedzieć na temat produkcji z udziałem Steve’a Carella i Jualianne Moore? 

Kocha, lubi, szanuje – opis

O czym dokładnie jest film Kocha, lubi, szanuje? Produkcja przedstawia losy Cala, zwyczajnego mężczyzny w wieku średnim, prowadzącego nudne, statyczne życie. Niebawem jednak jego przewidywalna rzeczywistość załamuje się, gdy jego żona, Emily, informuje go o planowanym… rozwodzie. 

Pewien szczęśliwego pożycia Cal nie potrafi otrząsnąć się po tej wiadomości. Emily była bowiem dla niego całym życiem, tymczasem ona sama w międzyczasie… znalazła sobie kochanka. 

Popadający w marazm mężczyzna zatapia smutki w alkoholu. W życiu singla pomaga mu poznany przy barze, przystojny młody kolega – Jacob. Playboy i łamacz kobiecych serc wprowadzi Cala do damsko-męskiego świata, o którym nie miał pojęcia. 

Kocha, lubi, szanuje – obsada

Kto wystąpił w filmie Kocha, lubi, szanuje? W rolę główną, Cala, wcielił się wspomniany już znany aktor komediowy Steve Carell. U jego boku zagrała Julianne Moore, która wcieliła się w postać byłej żony Emili, z kolei Jacoba zagrał Ryan Gosling. 

Czytaj także: "La Bandida" – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku?

Oprócz nich w produkcji zagrali także Marisa Tomei, Kevin Bacon, Emma Stone oraz Jonah Bobo.

Kocha, lubi, szanuje – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć film Kocha, lubi, szanuje? Produkcja wyemitowana zostanie w telewizji w sobotę, 4 lipca o godz. 20:00 na antenie TVN.

Czytaj także: Skąd pobierać legalnie e-booki? Darmowe lub tanie rozwiązania dla moli książkowych

Oprócz tego film Kocha, lubi, szanuje zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD oraz w serwisie Netflix. 

Kocha, lubi, szanuje – opinie

Czy warto zobaczyć film Kocha, lubi, szanuje? Kocha, lubi, szanuje spotkał się z wieloma przychylnymi i entuzjastycznymi reakcjami ze strony widzów. Produkcja otrzymała w sieci wiele pozytywnych komentarzy, a widzowie podkreślali, że chociaż jest to komedia romantyczna, to jednak posiada bardzo ciekawą fabułę i świetnie odegrane role. 

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Film Kocha, lubi, szanuje nominowany był także do nagrody Złote Globy. 

Kocha, lubi, szanuje – książka

Kocha, lubi, szanuje powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby filmu. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły z tego filmu. 

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść Dziennik Bridget Jones. Ta kultowa historia opowiada o losach pracowniczki wydawnictwa, tytułowej Bridget, która poszukuje mężczyzny swoich marzeń. Niestety, kobieta często musi liczyć się z wieloma rozczarowaniami i życiowymi wpadkami. 

Książkę Dziennik Bridget Jones w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Złowrogie niebo
Alex Kava;
Złowrogie niebo
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje