Kochanka, stalkerka, zabójczyni, serial dokumentalny o portalu randkowym i zabójczym trójkącie już na Netflix

Data: 2024-02-09 09:03:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dziś na Netflix premiera kolejnej intrygującej opowieści dokumentalnej, seriali Kochanka, stalkerka, zabójczyni, historii opartej na faktach, o mężczyźnie, który chcąc ułożyć sobie życie i znaleźć miłość, znalazł się w zawiłym trójkącie miłosnym. 

Grafika z serialu dokumentalnego "Kochanka, stalkerka, zabójczyni" od Netflix.Inf. pras. zdjęcie: Netflix

Kochanka, stalkerka, zabójczyni to serial dokumentalny, bazujący na prawdziwej historii i nękaniu, oszustwie i zabójstwie. Co o nim wiemy ? O czym opowiada? Czy warto go obejrzeć? 

Kochanka, stalkerka, zabójczyni – opis 

Serial Kochanka, stalkerka, zabójczyni to brytyjski dokument, który przedstawia wstrząsającą historię Dave, który po po rozpadzie długoletniego związku postanawia poszukać innej miłości, znaleźć szczęścia. Robi to co większość jemu podobnych ludzi, zakłada profil na portalu randkowym. Tam wkrótce poznaje Liz i Cari, samotne matki, z którymi nawiązuje bardzo bliską więź. Dave pracowity i oddany ojciec ma wydaje się okazję na ciekawy romans. Tymczasem ten przeradza się w przerażający trójkąt miłosny, który naraża życie nie tylko jego, ale i jego rodziny i bliskich. 

   Czytaj również: Premiery Netflixa w lutym 2024. Propozycje platformy na nadchodzące tygodnie

Serial opowiada o latach prawdziwego nękania, cyfrowym oszustwie i zbrodni, morderstwie, jakie rozegrało się w Stanach Zjednoczonych i jakie zamieniło życie Dave'a w prawdziwe czteroletnie piekło. Serial skupia się nie tylko na wywiadach z zaangażowanymi w sprawę ludźmi, ale także stróżami prawa, przedstawiając także rekonstrukcje pełne strachu i rodzącej się paranoi. 

Kochanka, stalkerka, zabójczyni - obsada i twórcy

W serialu Kochanka, stalkerka, zabójczyni, produkcji brytyjskiej, będącej dokumentem opartym na prawdziwych wydarzeniach, nie występują aktorzy. W serialu udział wzięli: Chris Maher, Katie Otten, Jessica N Johnson.

Netflix - premiery i nowości

Reżyserem serialu jest Sam Hobkinson. Jest to serial dokumentalny studia Curious Films („Życie na krawędzi”). 

Kochanka, stalkerka, zabójczyni – kiedy premiera?

Serial Kochanka, stalkerka, zabójczyni to kolejna produkcja oryginalna Netflix. Film miał swoją na platformie w dniu dzisiejszym. Premiera miała miejsce w godzinach porannych 9 lutego 2024 roku. 

Przeczytaj także:


 

Kochanka, stalkerka, zabójczyni – opinie o serialu

Serial Kochanka, stalkerka, zabójczyni może przypaść do gustu przede wszystkim widzom lubiącym produkcje dokumentalne, oparte na prawdziwej zbrodni, tak zwane true crime. 

Czytaj również: „Nocny agent” powraca z 2 sezonem. Zdjęcia ruszyły

Więcej na temat świata filmu i serialu, także opowieści komediowych i akcji, znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe.

Kochanka, stalkerka, zabójczyni – książki

Kochanka, stalkerka, zabójczyni to produkcja, choć będąca serialem bazującym na prawdziwych wydarzenia, to nie mającym jednak swojego odpowiednika książkowego, czyli powstałym na własnym scenariuszu. W zamian polecamy zatem inną książkową lekturę, o tytule Ostra jazda, której autorem jest Ryszard Ćwirlej.

Książkę "Ostra jazda" wydawnictwa Muza kupicie taniej:

Tagi: netflix, seriale, dokumentalne, oparte na faktach, kryminalne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje