Kraina lodu - wszystkie części. Czy będzie kraina lodu 3?

Data: 2021-07-16 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Cykl Kraina Lodu, w ostatnich latach okazał się prawdziwym hitem Disney'a, starającym się poruszyć nieco inne tematy oraz klimat. Dotychczas na rynku zadebiutowały dwa filmy animowane, które odniosły spory sukces. Czy będzie trzecia Kraina Lodu?

Obrazek w treści

Pierwsza Kraina Lodu zadebiutowała w 2013, a Kraina Lodu 2 ukazała się w 2019 roku, zdobywając sale kinowe na całym świecie.

Kraina lodu – opis 

O czym jest animacja Kraina lodu? Opowieść prezentuje widzom postać księżniczki Arendelle, młodej Elsy. Kobieta dysponuje niezwykłymi mocami kontroli mocy oraz magii z nią związanej. Przez brak kontroli nad umiejętnościami, skazana zostaje na areszt domowy. To jednak niebawem ulegnie zmianie....

Czytaj także: "Kraina lodu" - co wiadomo na temat znanej bajki? 

Kraina lodu – najbliższa emisja

Kraina lodu 1 zagości w telewizji już w ten piątek, 16 lipca 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie stacji Polsat. Reemisja zaplanowana została przez tę stację na niedzielę, 18 lipca na 12:15.

Kraina lodu 2 – opis 

Druga odsłona Krainy Lodu, ukazuje widzom dziwny głos przedostający się do Elsy. Kobieta pragnie odkryć źródło tego zjawiska, uzyskując pomoc Anny, Olafa, Krisdtoffa oraz Svena. To z ich sprawą nie tylko pozna prawdę, ale będzie mogła powstrzymać nadciągającą na Arendelle zagrożenie.

Czytaj także: "Kraina lodu 2" - co wiadomo na temat znanej bajki?

Kraina lodu 2 – najbliższa emisja

W chwili obecnej Kraina lodu 2 nie jest emitowana w telewizji. Animację można zobaczyć na platformie strumieniowej HBO GO.

Czytaj także: Disney+ w Polsce. Katalog, ceny, data premiery

Seria Kraina lodu

  • Kraina Lodu - Premiera: 29 listopada 2013 roku w Polsce.
  • Kraina Lodu 2 - Premiera: 22 listopada 2019 roku w Polsce i na świecie.

Trzecia Kraina lodu – czy jest 3 część? 

Dotychczas seria trzymała się dość dobrze, z resztą najlepszym tego przykładem są ogólne plany stworzenia trzeciej odsłony. Pierwsza Kraina lodu była hitem, druga wyraźnie stała na niższej półce, ale zapewne trzecia opowieść ponownie spróbuje porwać tłumy.

Czytaj także: Disney z nowym projektem interaktywnej książki

Cykl Kraina Lodu – książka 

Marka Kraina Lodu od czasu pierwszej odsłony znacząco się rozwinęła, doczekała się rozbudowy oraz wzbogacenia o dodatkowe szczegóły czy detale. Aby lepiej poznać ten świat przedstawiony, możemy rozszerzyć swoją wiedzę poprzez książkę Kraina Lodu. Opowieść filmowa

Tę publikację możemy zakupić między innymi w poniższych księgarniach: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kraina Lodu. Opowieść filmowa
praca zbiorowa0
Okładka książki - Kraina Lodu. Opowieść filmowa

Nieustraszona optymistka Anna wyrusza w niebezpieczną podróż aby odszukać swoją siostrę Elsę, której lodowe moce skuły krainę Arendelle lodem...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy