Quantcast

Król cieni - dramatyczna walka z przeznaczeniem. Francuski thriller już na Netflix

Data: 2023-03-17 09:10:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dramat w konwencji thrillera, w którym na przeciw siebie stanąć muszą dwaj przyrodni bracia to kolejna dzisiejsza propozycja od platformy Netflix. Francuski film pełen emocjonującej akcji włąśnie zadebiutował na platformie. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Netflix

A nosi on tytuł Król cieni, i jest połączeniem dramatycznej opowieści, z trzymającym w napięciu thrillerem o demonach przeszłości. Co wiemy o filmie? O czym dokładnie opowiada fabuła? Czy warto ową produkcję obejrzeć? 

Król ceni – opis filmu 

Film Król cieni to francuski film będący dramatem w konwencji trzymającego w napięciu thrillera. Bohaterem tegoż filmowego dzieła jest 25-letni Adama, który jako dziecko stracił wzrok. Gdy w rodzinie dochodzi do tragedii, bowiem umiera, i to nagle jego ojciec, na jaw wychodzą mroczne sekrety rodzinne i nasila się konflikt ze starszym, przyrodnim bratem Ibrahimem. 

     Czytaj również: Prawo dżungli - meksykańskie serialowe reality TV debiutuje na Netflix

Ten rządzi całym osiedlem, coraz bardziej staczając się w świat przemocy. Adama, by ocalić swoją matkę oraz najlepszego przyjaciela, będzie zmuszony stanąć przeciwko swojemu bratu i spotkać się ze swoim przeznaczeniem. 

Król cieni - obsada i twórcy

Film o tytule Król cieni to, jak już wiecie produkcja francuska, w której w głównych rolach znaleźli się: Alassane Diong jako Adama oraz Kaaris jako Ibrahim. W pozostałych rolach: Karol Malapa, Assa Sulla.

     Czytaj również: Król cieni, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest: Marc Fouchard.

Król cieni – kiedy premiera?

Film Król cienie to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 17 marca 2023 roku

    Czytaj również: Tygrys i smok - japoński serial kryminalny o gangsterze i komiku z długami

Król cieni – opinie o filmie

Opisywana filmowa produkcja pod tytułem Król cieni może przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom dramatów o przeszłości i jej demonach, rywalizacji i rodzinie. Może chętnie obejrzą go także widzowie, którzy lubią produkcje francuskie. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Przypadnie do gustu zwolennikom klasycznych opowieści utrzymanych w konwencji thrillera. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Król cieni – książki

Film Król cieni to kolejna produkcja od platformy Netflix, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej ów film bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę o tytule Gdyby się nie wydarzyło, której autorem jest Courtney Walsh.

Książkę „Gdyby się nie wydarzyło” wydawnictwa Dreams można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy, dramaty, thrillery, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje