Kuchenne rewolucje: Bistro 43 300/Bistro u rodziny Gębalskich w Bielsku-Białej

Data: 2022-11-25 09:05:48 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Przed nami trzynasty odcinek dwudziestego piątego sezonu programu "Kuchenne rewolucje", w którym znana restauratorka Magda Gessler odwiedza Bielsko-Białą. Dziś w programie zobaczymy jej rewolucję w Bistro 43 300. Czy będzie udana?

Obrazek w treści Zdjęcie: TVN

Kuchenne rewolucje - Bistro 43 300 — opis odcinka 

Trzynasty odcinek kolejnego sezonu Kuchennych Rewolucji to zmiany jakie nastąpiły w restauracji położonej w Bielsku-Białej, której nazwa brzmi 43 300, którego nazwa pochodzi od pocztowego kodu. Jest to lokal prowadzony przez małżeństwo Natalię i Roberta, którym pomaga tata mężczyzny, pan Krzysztof. Niestety ani jedno z nich nie ma doświadczenia w gastronomii. 

           Czytaj również: Kuchenne rewolucje: restauracja Spagheterria/Trattoria Angelino Pasta Wino w Białymstoku

Gości jest na tyle małe, by interes przynosił dochody. Oszczędności już dawno się skończyły, a spędzania całych dni w restauracji i zaniedbywanie rodziny, również nie przynosi efektów. Ciężka praca nie powoduje zarobków, a coraz większe długi. To powoduje, że rodzina się rozpada, wzbudza frustrację. Robert pocieszenia zaczął szukać w alkoholu. Otrzymał pomoc i obecnie jest trzeźwy. Został także terapeutą uzależnień. Na ratunek restauracji przychodzi Magda Gessler, która ma za zadanie postawić bistro na nogi. 

Kuchenne Rewolucje — Bistro 43 300 — gdzie jest? 

Prowadząca Magda Gessler oraz zespół "Kuchennych rewolucji" tym razem wybrała się do liczącego sobie sto pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców miasta Bielsko-Biała, gdzie znajduje się restauracja o nietypowej nazwie wziętej od kodu pocztowego miasta, czyli 43 300. 

          Czytaj również: Będzie nowy program z Magdą Gessler! Restauratorka pomoże rodzinom w przygotowaniach do świąt!

Lokal od jakiegoś czasu, spędzając w nim mnóstwo czasu i borykając się z licznymi problemami, także niegdyś z uzależnieniem od alkoholu, prowadzi małżeństwo Natalia i Robert. Parze pomaga tata Roberta. Właściciel jakiś czas temu, z powodu problemów w lokalu, braku gości i braków finansów, mierzył się z uzależnieniem od alkoholu. Wyszedł z tego, dziś pomaga innym. Restauracji zaś pomoże znana restauratorka Magda Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Bistro 43 300 — czy rewolucja była udana?

"Kuchenne rewolucje" to program kulinarny, który od dawna króluje na kanale TVN. Dziś możemy oglądać jego trzynasty odcinek, już dwudziestego piątego sezonu. Kolejny program odbył się w restauracji 43 300, która po udanej rewolucji zmieniła nie tylko swój wystrój, menu, ale także nazwę.  Restauracja nosi nazwę Bistro u rodziny Gębalskich i zaprasza gości do nowego lokalu, z nowym i smacznym menu. Restauracja była na tyle udana, że klientów jest tak wielu, że właścicielka nie może pomieścić gości w lokalu. 

          Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal, poddany został kuchennym rewolucjom mocno się zmienił w trakcie programu, o czym przekonać się można już w ten czwartek 24 listopada 2022 roku, o godzinie 21:35 na TVN-ie. Powtórka programu w sobotę, 26 listopada 2022 roku, o godzinie 17:55, na TVN i w środę, 30 listopada, o godzinie 1:30, też na TVN. 

Kuchenne rewolucje - Bistro u rodziny Gębalskich – menu 

Kuchenne rewolucje to przede wszystkim zmiany. Nie tylko wystroju i klimatu lokalu, ale głównie menu. Lokal niegdyś znany jako Bistro 43 300, teraz przyjął zupełnie inną nazwę - Bistro u rodziny Gębalskich i zaprasza bardzo licznie odwiedzających restaurację gości. Niestety potrawy, jakie podawano w lokalu zostały w karcie, ale pojawiły się też zupełnie nowe, specjalnie stworzone przez Magdę Gessler.  

         Czytaj również:  Zadbaj o dobre maniery - reality TV o stawaniu się lepszą wersją siebie debiutuje na Netflix

Teraz z lokalu można zakosztować specjalnego menu Pani Magdy Gessler, w którym znalazły się: pyszna bułeczka z szynką SAN DANIELE, słoneczny krem, sałatkę beskidzką, tarta z morelami i adwokatem.

Są też dania tygodnia, w których pojawia się kwaśnica, golonka czy cukinia z sosem serowo-porowym i wiele innych 

Kuchenne Rewolucje - książki 

Autorski program  "Kuchenne Rewolucje"  oparty został na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Prowadzącą polskej edycji jest Magda Gessler, polska restauratorka oraz osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z cenionym pisarzem Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje