Kuchenne rewolucje: Bistro 43 300/Bistro u rodziny Gębalskich w Bielsku-Białej

Data: 2022-11-25 09:05:48 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Przed nami trzynasty odcinek dwudziestego piątego sezonu programu "Kuchenne rewolucje", w którym znana restauratorka Magda Gessler odwiedza Bielsko-Białą. Dziś w programie zobaczymy jej rewolucję w Bistro 43 300. Czy będzie udana?

Obrazek w treści Zdjęcie: TVN

Kuchenne rewolucje - Bistro 43 300 — opis odcinka 

Trzynasty odcinek kolejnego sezonu Kuchennych Rewolucji to zmiany jakie nastąpiły w restauracji położonej w Bielsku-Białej, której nazwa brzmi 43 300, którego nazwa pochodzi od pocztowego kodu. Jest to lokal prowadzony przez małżeństwo Natalię i Roberta, którym pomaga tata mężczyzny, pan Krzysztof. Niestety ani jedno z nich nie ma doświadczenia w gastronomii. 

           Czytaj również: Kuchenne rewolucje: restauracja Spagheterria/Trattoria Angelino Pasta Wino w Białymstoku

Gości jest na tyle małe, by interes przynosił dochody. Oszczędności już dawno się skończyły, a spędzania całych dni w restauracji i zaniedbywanie rodziny, również nie przynosi efektów. Ciężka praca nie powoduje zarobków, a coraz większe długi. To powoduje, że rodzina się rozpada, wzbudza frustrację. Robert pocieszenia zaczął szukać w alkoholu. Otrzymał pomoc i obecnie jest trzeźwy. Został także terapeutą uzależnień. Na ratunek restauracji przychodzi Magda Gessler, która ma za zadanie postawić bistro na nogi. 

Kuchenne Rewolucje — Bistro 43 300 — gdzie jest? 

Prowadząca Magda Gessler oraz zespół "Kuchennych rewolucji" tym razem wybrała się do liczącego sobie sto pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców miasta Bielsko-Biała, gdzie znajduje się restauracja o nietypowej nazwie wziętej od kodu pocztowego miasta, czyli 43 300. 

          Czytaj również: Będzie nowy program z Magdą Gessler! Restauratorka pomoże rodzinom w przygotowaniach do świąt!

Lokal od jakiegoś czasu, spędzając w nim mnóstwo czasu i borykając się z licznymi problemami, także niegdyś z uzależnieniem od alkoholu, prowadzi małżeństwo Natalia i Robert. Parze pomaga tata Roberta. Właściciel jakiś czas temu, z powodu problemów w lokalu, braku gości i braków finansów, mierzył się z uzależnieniem od alkoholu. Wyszedł z tego, dziś pomaga innym. Restauracji zaś pomoże znana restauratorka Magda Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Bistro 43 300 — czy rewolucja była udana?

"Kuchenne rewolucje" to program kulinarny, który od dawna króluje na kanale TVN. Dziś możemy oglądać jego trzynasty odcinek, już dwudziestego piątego sezonu. Kolejny program odbył się w restauracji 43 300, która po udanej rewolucji zmieniła nie tylko swój wystrój, menu, ale także nazwę.  Restauracja nosi nazwę Bistro u rodziny Gębalskich i zaprasza gości do nowego lokalu, z nowym i smacznym menu. Restauracja była na tyle udana, że klientów jest tak wielu, że właścicielka nie może pomieścić gości w lokalu. 

          Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal, poddany został kuchennym rewolucjom mocno się zmienił w trakcie programu, o czym przekonać się można już w ten czwartek 24 listopada 2022 roku, o godzinie 21:35 na TVN-ie. Powtórka programu w sobotę, 26 listopada 2022 roku, o godzinie 17:55, na TVN i w środę, 30 listopada, o godzinie 1:30, też na TVN. 

Kuchenne rewolucje - Bistro u rodziny Gębalskich – menu 

Kuchenne rewolucje to przede wszystkim zmiany. Nie tylko wystroju i klimatu lokalu, ale głównie menu. Lokal niegdyś znany jako Bistro 43 300, teraz przyjął zupełnie inną nazwę - Bistro u rodziny Gębalskich i zaprasza bardzo licznie odwiedzających restaurację gości. Niestety potrawy, jakie podawano w lokalu zostały w karcie, ale pojawiły się też zupełnie nowe, specjalnie stworzone przez Magdę Gessler.  

         Czytaj również:  Zadbaj o dobre maniery - reality TV o stawaniu się lepszą wersją siebie debiutuje na Netflix

Teraz z lokalu można zakosztować specjalnego menu Pani Magdy Gessler, w którym znalazły się: pyszna bułeczka z szynką SAN DANIELE, słoneczny krem, sałatkę beskidzką, tarta z morelami i adwokatem.

Są też dania tygodnia, w których pojawia się kwaśnica, golonka czy cukinia z sosem serowo-porowym i wiele innych 

Kuchenne Rewolucje - książki 

Autorski program  "Kuchenne Rewolucje"  oparty został na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Prowadzącą polskej edycji jest Magda Gessler, polska restauratorka oraz osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z cenionym pisarzem Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski1
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje