Quantcast

Zadbaj o dobre maniery - reality TV o stawaniu się lepszą wersją siebie debiutuje na Netflix

Data: 2022-11-16 09:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Biblioteka Netfliksa, w której znajdziemy programy i seriale z gatunku reality show, czy reality TV powiększa się z każdym miesiącem o kolejnego tego typu projekty. Tym razem, od dziś możemy na platformie oglądać program w postaci serialu o zmianie swojego życia na nieco lepsze. 

Obrazek w treści 

Nosi on tytuł Zadbaj o dobre maniery, i jak się domyślacie skupia się na tym temacie, na poznawaniu i nauce zachowania, choćby przy stole. O czym dokładnie opowiada program? Kto jest jego prowadzącą? I czy warto go obejrzeć? 

Zadbaj o dobre maniery  – opis filmu

Program w postaci serialu, o tytule Zadbaj o dobre maniery to amerykańskie reality TV, w który znana i ceniona nauczycielka etykiety, Sara Jane Ho uczy osoby, które zachciały wziąć udział w programie etykiety i zasad zachowanie się w różnych sytuacjach, naucza manier.

Czytaj również: Premiery Netflixa w listopadzie 2022. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Podczas kolejnych odcinków uczestnicy nauczą się na przykład jak elegancko obrać banana czy mandarynkę. Ale także poznają zasady, który pozwolą im zostać lepszą wersję siebie. Nie zabraknie chwil śmiesznych, ale także bardzo wzruszających. 

Zadbaj o dobre maniery – obsada 

W serialu/programie Zadbaj o dobre maniery, będącym klasycznym reality TV, zobaczymy uczestników, który zgłosili się do programu, by nauczyć się w życiu czegoś nowego, stać się lepszym, poznać maniery. 

         Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 12 listopada do 19 listopada 2022 roku

Prowadzącą program, i nauczycielką dobrych manier jest Sarah Jane Ho

Zadbaj o dobre maniery - zwiastun filmowy

Zanim obejrzycie program, zachęcamy do sprawdzenia jego zwiastuna, który przygotował amerykański oddział Netflix. Znajdziecie go tradycyjnie poniżej. Polski odpowiednik znajdziecie bezpośrednio na polskim Netfliksie. 

Zadbaj o dobre maniery – gdzie obejrzeć film?

Serial w postaci programu Zadbaj o dobre maniery to produkcja, która została zrealizowana dla platformy Netflix. Dlatego też miniserial będzie można obejrzeć właśnie tam. Premiera nastąpiła dziś, 16 listopada 2022 roku

Czytaj również: Prehistoryczna apokalipsa - serial dokumentalny w poszukiwaniu tajemnic dawnych cywilizacji, już na Netflix

Wszystkie odcinki zostały udostępnione na platformie Netflix tego samego dnia. 

Zadbaj o dobre maniery – opinie o filmie

Serial Zadbaj o dobre maniery to tytuł, który z pewnością zainteresuje widzów lubiących programy z gatunku reality TV, o prawdziwym życiu, osobiste, pogodne, ale i wzruszające. 

Czytaj również: Uciekaj i zarabiaj - japońskie reality show z celebrytami w roli głównej, czyli kolejna premiera Netflix

To także program, przy którym i widzowie będą mogli nauczyć się czegoś nowego, poznać zachowania przy stole, zasady Savoir vivre.

Zadbaj o dobre maniery – książka

Serial Zadbaj o dobre maniery to produkcja, która powstała na bazie własnego scenariusza, choć opowiada historie z życia prawdziwych ludzi. Oznacza to, jednak że nie posiada swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną książkę która nosi tytuł Mieszkaj i żyj kolorowo a jej autorem jest Anna Pietraszek-Sawicka.

Powieść "Mieszkaj i żyj kolorowo", wydawnictwa Znak kupić można poniżej:

Tagi: reality TV, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje