Serial „Kuchnia”: W restauracji dochodzi do konfliktu!

Data: 2021-10-16 07:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już niebawem w telewizji zobaczymy 13 oraz 14 odcinek serialu Kuchnia. Za tydzień zobaczymy natomiast 15 odc. Kuchni z udziałem Tomasza Karolaka. Co wydarzy się w kolejnych częściach komediowego serialu? 

Obrazek w treści

Już w najbliższą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć kolejne odcinki serialu Kuchnia. I tym razem w restauracji „Claude Monet” dojdzie do serii zabawnych pomyłek. 

Kuchnia 13 odc. – opis 

W 13 odc. serialu Kuchnia Wiki nie wie, co dalej zrobić w sprawie relacji, w jaką uwikłała się z Maksem. Nie chce, by ktokolwiek dowiedział się o ich zakazanym romansie.

Tymczasem Wiktor zamawia lawetę i nakazuje przeparkowanie samochodu Heleny, która zajęła jego miejsce. Następnego dnia okazuje się, że auto ma uszkodzone lusterko. Sprawczynią jest Natka, która prosi Wiktora o pomoc. W czasie transportu samochodu do mechanika, dochodzi do wypadku. 

Kuchnia 14 odc. – o czym będzie? 

W 14 odcinku Kuchni pracownicy restauracji przygotowują się do bankietu dla znanego i bogatego klienta. Niestety, w dniu imprezy szef kuchni przychodzi do pracy kompletnie pijany. 

Pracownicy „Claude Monet” próbują sami zapanować nad sytuacją, tymczasem organizatorka bankietu pragnie osobiście poznać szefa kuchni. W tej sytuacji Maks musi zastąpić Wiktora, a właściwie – udawać pijanego kucharza. Nieoczekiwanie przypada do gustu bogatej damie. 

Kuchnia odc. 13 i 14 – kiedy w telewizji? 

Premiera 13 odcinka serialu Kuchnia zaplanowana została na sobotę, 16 października 2021 roku. Widzowie na antenie Polsatu zobaczą odcinek o godzinie 20:05. 

Może zainteresować cię także...

Po premierze odcinka 13 na Polsacie wyemitowany zostanie kolejny odcinek produkcji. 14 odcinek serialu Kuchnia pojawi się w telewizji o godz. 20:35. 

Kuchnia odc. 15 – opis 

Związek Krzysia i Natki rozwija się, a mieszkający z nimi Maks coraz gorzej czuje się w ich towarzystwie. Propozycję składa mu Wiktor, który oferuje pokój w jego mieszkaniu. Maks jest początkowo niechętny, ale wkrótce przystaje na ofertę szefa. 

Tymczasem Leszek kłóci się z szefem kuchni Claude Monet. Problemem jest jego spóźnialstwo. 

Kuchnia odc. 15 – kiedy premiera? 

15 odc. Kuchni wyemitowany zostanie w telewizji w sobotę, 23 października. Produkcja pojawi się na Polsacie o godzinie 20:05, w stałej porze emisji tego programu. 

Może zainteresować cię także...

Spóźnialscy będą mogli zobaczyć powtórkę w kolejną sobotę o godzinie 17:00 lub na platformie internetowej Ipla. 

Kuchnia – wszystkie informacje o serialu 

Jeśli poszukujecie szczegółowych informacji na temat serialu Kuchnia, koniecznie sprawdźcie nasz artykuł, w którym piszemy o planowanych datach emisji, pochodzeniu produkcji i obsadzie serialu. 

Jeśli nie pamiętacie, o czym były poprzednie odcinki produkcji, koniecznie zajrzyjcie także od streszczenia odcinka 11 oraz 12.

REKLAMA

Zobacz także