Przepaść - nowa książka Remigiusza Mroza. Będzie 7 tom serii o Forście! 

Data: 2021-10-13 13:12:33 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W środę, 13 października, Remigiusz Mróz poinformował o szczegółach swojej nowej książki. Niebawem na rynku ukaże się powieść Przepaść, będąca 7 tomem cyklu o komisarzu Wiktorze Forście. 

Obrazek w treściFot. Mikołaj Starzyński

We wtorek 12 października miłośników prozy opolskiego pisarza zelektryzowała informacja, że już kolejnego dnia pojawi się jego nowa książka. W środę Remigiusz Mróz poinformował o planowanej premierze najnowszej książki Przepaść, będącej kontynuacją znanego cyklu o Wiktorze Forście

Przepaść Remigiusz Mróz - o czym jest książka?

O czym jest najnowsza książka Remigiusza Mroza? W trailerze znajdziemy krótkie hasło: Ludzi bardziej od życia interesuje śmierć… Opis wydawniczy rozjaśnia nieco sytuację. Obserwować będziemy kolejne śledztwo prowadzone przez Wiktora Forsta.

Oto na terenie z pozoru bezpiecznych Tatr Zachodnich ma miejsce zniknięcie młodej warszawianki. Inni turyści dostrzegli ją nieopodal Trzydniowiańskiego Wierchu. Później wszelki ślad po niej zaginął. Pierwszy raz wybrała się w góry, w dodatku samotnie. Planowała w Tatrach spędzić sobotę i niedzielę, a potem wrócić do domu. Co ciekawe, choć przyjechała sama, na czerwonym szlaku widziano ją w otoczeniu czterech mężczyzn.

Wiktor Forst próbuje odtworzyć trasę, którą podążała młoda kobieta. Wierzy, że ta jeszcze żyje. Brak poszlak, brak śladów w tej sprawie – jednak okazuje się, że znajduje coś, co sprawi, że będzie musiał na nowo przyjrzeć się sprawie sprzed lat.

Wiktor Forst - seria książek – część 7 - Przepaść

Remigiusz Mróz najbardziej znany jest z serii poświęconej prawniczce Joannie Chyłce. Jednak nie jest to jedyna seria w dorobku autora. Czytelnicy bardzo cenią także cykl kryminałów o zakopiańskim komisarzu Wiktorze Forście. Cykl rozpoczyna się od tomu Ekspozycja, następnie losy komisarza kontynuowane były w książkach  PrzewieszenieTrawers, Deniwelacja oraz Zerwa. Wydawało się, że będzie to tom ostatni, jednak w 2020 roku komisarz Forst powrócił w powieści Halny. Premiera kolejnego tomu serii - powieści Przepaść - już 27 października 2021. 

Książkę w przedsprzedaży można kupić już teraz na Empik.com.

Cykl wysokogórski oscyluje wokół na sprawy „Bestii z Giewontu”. W górach znalezione zostało ludzkie ciało, rozpięte na krzyżu na Giewoncie. W ustach zamordowanego tkwiła tajemnicza moneta, a policja szybko odkryła, że w górach grasuje śmiertelnie niebezpieczny morderca. Nikt nie wie, jakie są jego motywacje. Nikt nie wie, kim jest. Sprawę prowadzi niezawodny komisarz Wiktor Forst. 

Remigiusz Mróz - książki 

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy, w rankingach czytelnictwa Biblioteki Narodowej wyprzedający nawet Olgę Tokarczuk czy Stephena Kinga. Zasłynął cyklem thrillerów prawniczych o mecenas Joannie Chyłce, który liczy już kilkanaście tomów, a początkowe książki doczekały się ekranizacji z Magdaleną Cielecką w roli głównej.  W ostatnim czasie na rynku ukazał się kolejny, czternasty tom serii o Joannie Chyłce - Egzekucja. Remigiusz Mróz jest także autorem cyklu polictical-fiction W kręgach władzy, cyklu kryminalnego o Sewerynie Zaorskim oraz serii science-fiction Chór zapomnianych głosów. W przeszłości pisarz stworzył także cykl kryminałów historycznych Parabellum oraz trylogię kryminalną na Wyspach Owczych, którą wydał pod pseudonimem.  Więcej o twórczości opolskiego pisarza dowiecie się z naszego przewodnika Jak czytać książki Remigiusza Mroza? 

Przepaść - najnowsza książka Remigiusza Mroza - gdzie kupić?

Najnowszą książkę Remigiusza Mroza kupicie w przedsprzedaży na Empik.com.

Powieść Przepaść wkrótce pojawi się również w popularnych księgarniach internetowych. Porównanie cen znajdziecie w poniższej tabeli: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Przepaść
Remigiusz Mróz1
Okładka książki - Przepaść

W Tatrach zaginęła młoda warszawianka. Według ustaleń śledczych, kobieta miała samotnie spędzić w górach zaledwie weekend, ale świadkowie opisują, że na...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy