Przepaść - nowa książka Remigiusza Mroza. Będzie 7 tom serii o Forście! 

Data: 2021-10-13 13:12:33 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W środę, 13 października, Remigiusz Mróz poinformował o szczegółach swojej nowej książki. Niebawem na rynku ukaże się powieść Przepaść, będąca 7 tomem cyklu o komisarzu Wiktorze Forście. 

Obrazek w treściFot. Mikołaj Starzyński

We wtorek 12 października miłośników prozy opolskiego pisarza zelektryzowała informacja, że już kolejnego dnia pojawi się jego nowa książka. W środę Remigiusz Mróz poinformował o planowanej premierze najnowszej książki Przepaść, będącej kontynuacją znanego cyklu o Wiktorze Forście

Przepaść Remigiusz Mróz - o czym jest książka?

O czym jest najnowsza książka Remigiusza Mroza? W trailerze znajdziemy krótkie hasło: Ludzi bardziej od życia interesuje śmierć… Opis wydawniczy rozjaśnia nieco sytuację. Obserwować będziemy kolejne śledztwo prowadzone przez Wiktora Forsta.

Oto na terenie z pozoru bezpiecznych Tatr Zachodnich ma miejsce zniknięcie młodej warszawianki. Inni turyści dostrzegli ją nieopodal Trzydniowiańskiego Wierchu. Później wszelki ślad po niej zaginął. Pierwszy raz wybrała się w góry, w dodatku samotnie. Planowała w Tatrach spędzić sobotę i niedzielę, a potem wrócić do domu. Co ciekawe, choć przyjechała sama, na czerwonym szlaku widziano ją w otoczeniu czterech mężczyzn.

Wiktor Forst próbuje odtworzyć trasę, którą podążała młoda kobieta. Wierzy, że ta jeszcze żyje. Brak poszlak, brak śladów w tej sprawie – jednak okazuje się, że znajduje coś, co sprawi, że będzie musiał na nowo przyjrzeć się sprawie sprzed lat.

Wiktor Forst - seria książek – część 7 - Przepaść

Remigiusz Mróz najbardziej znany jest z serii poświęconej prawniczce Joannie Chyłce. Jednak nie jest to jedyna seria w dorobku autora. Czytelnicy bardzo cenią także cykl kryminałów o zakopiańskim komisarzu Wiktorze Forście. Cykl rozpoczyna się od tomu Ekspozycja, następnie losy komisarza kontynuowane były w książkach  PrzewieszenieTrawers, Deniwelacja oraz Zerwa. Wydawało się, że będzie to tom ostatni, jednak w 2020 roku komisarz Forst powrócił w powieści Halny. Premiera kolejnego tomu serii - powieści Przepaść - już 27 października 2021. 

Książkę w przedsprzedaży można kupić już teraz na Empik.com.

Cykl wysokogórski oscyluje wokół na sprawy „Bestii z Giewontu”. W górach znalezione zostało ludzkie ciało, rozpięte na krzyżu na Giewoncie. W ustach zamordowanego tkwiła tajemnicza moneta, a policja szybko odkryła, że w górach grasuje śmiertelnie niebezpieczny morderca. Nikt nie wie, jakie są jego motywacje. Nikt nie wie, kim jest. Sprawę prowadzi niezawodny komisarz Wiktor Forst. 

Remigiusz Mróz - książki 

Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy, w rankingach czytelnictwa Biblioteki Narodowej wyprzedający nawet Olgę Tokarczuk czy Stephena Kinga. Zasłynął cyklem thrillerów prawniczych o mecenas Joannie Chyłce, który liczy już kilkanaście tomów, a początkowe książki doczekały się ekranizacji z Magdaleną Cielecką w roli głównej.  W ostatnim czasie na rynku ukazał się kolejny, czternasty tom serii o Joannie Chyłce - Egzekucja. Remigiusz Mróz jest także autorem cyklu polictical-fiction W kręgach władzy, cyklu kryminalnego o Sewerynie Zaorskim oraz serii science-fiction Chór zapomnianych głosów. W przeszłości pisarz stworzył także cykl kryminałów historycznych Parabellum oraz trylogię kryminalną na Wyspach Owczych, którą wydał pod pseudonimem.  Więcej o twórczości opolskiego pisarza dowiecie się z naszego przewodnika Jak czytać książki Remigiusza Mroza? 

Przepaść - najnowsza książka Remigiusza Mroza - gdzie kupić?

Najnowszą książkę Remigiusza Mroza kupicie w przedsprzedaży na Empik.com.

Powieść Przepaść wkrótce pojawi się również w popularnych księgarniach internetowych. Porównanie cen znajdziecie w poniższej tabeli: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Przepaść
Remigiusz Mróz0
Okładka książki - Przepaść

W Tartach zaginęła młoda warszawianka. Według ustaleń śledczych, kobieta miała samotnie spędzić w górach zaledwie weekend, ale świadkowie opisują, że na...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje