Cyrkowa wyprawa po Europie do Ameryki! - Madagaskar 3

Data: 2022-05-14 12:43:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na ekrany stacji Polsat ponownie powraca cykl Madagaskar, tym razem za sprawą trzeciej odsłony, która zabrała zwierzaki oraz widzów do Europy. Jak będzie wyglądać ich szalona i zabawna wyprawa z cyrkiem podczas trasy występowej? O czym jest film i czy jest 4 część? 

Obrazek w treści

Madagaskar 3 to amerykańska animacja z 2012 roku w reżyserii trio Conrad Vernon, Eric Darnell i Tom McGrath. Co warto wiedzieć o trzeciej  części?

Madagaskar 3 – opis

O czym jest animacja Madagaskar 3? Po wielu dniach szympansy z pingwinami przeniosły się do Monte Carlo, gdzie próbują pozyskać środki na powrót do Nowego Jorku. Ekipa nie może się doczekać ich powrotu, powoli nudząc się w Afryce. Wraz z królem Julianem i jego podwładnymi, postanawiają zmienić swoje życie i samemu przenieść się na Stary Kontynent.

Na miejscu nie idzie im łatwo, w wyniku czego wpadają w tarapaty oraz zostają śledzeni przez kapitan Chantel DuBois, specjalizującej się w łapaniu zwierząt. Szybko Alex, Marty, Gloria i Melman postanawiają dołączyć do właściciela upadającego cyrku.

Czytaj także: Czas powrócić do Afryki! - Madagaskar 2

Wspólnie odbywają znakomitą wyprawę po europie, licząc na to, że uda im się pozyskać środki oraz popularność, umożliwiającą przeprowadzenie podobnego typu drogi po Stanach Zjednoczonych, marząc cały czas o powrocie co Central Parku!

Madagaskar 3 – opinie

Co prawda Madagaskar 3 nie okazał się tak dobrze przyjęty krytycznie, niemniej to cały czas była kasowa seria, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. 750 milionów zarobku to potwierdzenie, że nawet trzecia część była mocno oczekiwana oraz zgromadziła wielu widzów przed ekranami kin. Być może już niebawem przekonamy się, co czeka nasze ukochane zwierzaki.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Madagaskar 3 – gdzie obejrzeć

Uwielbiana animacja Madagaskar 3 trafi na ekrany Polsatu w sobotę, 14 maja o 21:00 oraz w niedzielę, 15 maja o 11:50. Na Polsat Film produkcję będzie można zobaczyć w piątek, 20 maja o 19:00.

Czytaj także: Shrek. Film, który musisz obejrzeć ze swoim dzieckiem 

Madagaskar 4 – czy jest 4 część? 

Po sporych zmianach w studiu Dreamworks ostatecznie zdecydowano się przesunąć premierę czwartej odsłony z 2018 roku na bliżej nieznany termin. Nowa część zapewne w jakiejś formie jest przygotowywana, jednakże na tę chwilę nie wiemy, kiedy ostatecznie ukaże się na rynku. Celem ma być zapewnienie odpowiedniej jakości, w związku czym proces przedłużył się i postawił znak zapytania nad kształtem Madagaskaru.

Czytaj także: Saga Zmierzch - Księżyc w nowiu – Krople krwi rozdzielą zakochaną parę...

Madagaskar 3 – książka 

Trzecia odsłona również zamknęła się w postaci dedykowanej produkcji filmowej, obudowanej dodatkowo przez pomniejsze propozycje, które prezentowały nieco inne historie. Dotychczas właściciele nie zdecydowali się postawić na innego typu materiały. Z tego też względu NIE ma na rynku powiązanej książki. Być może jednak o tytułowym Madagaskarze, opowie Wam w swojej książce Jarosław Kret w swojej książce Mój Madagaskar, wydanej przez Świat Książki.

Mój Madagaskar zakupić możecie w dobrej cenie tutaj:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy