Quantcast

Maestro na wyspie z premierą na Netflix - grecki serial kryminalny o tajemnicach na pewnej społeczności

Data: 2023-03-17 09:16:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wśród ciekawej oferty platformy Netflix, jaka w dniu dzisiejszym dostępna jest na owej platformie, znalazł się także serial z Grecji, trzymająca w napięciu, pełna tajemnic i kryminalnych zagadek opowieść, która rozgrywa się na pewnej małej wyspie. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Netflix

Serial nosi tytuł Maestro na wyspie, i jak już wspominaliśmy jest produkcją prosto z Grecji, która przeniesie widza na niewielką i malowniczą wyspę, na którą pewnego dnia, w czasie pandemii, przybywa muzyk. Co wydarzy się w serialu? O czym opowiada? Czy warto zobaczyć? 

Maestro na wyspie – opis serialu 

Serial Maestro na wyspie to opowieść, której bohaterem jest uzdolniony muzyk. Akcja serialu rozgrywa się podczas trwającej pandemii, a nasz bohater, imieniem Orestes, przybywa na nią, by tam zorganizować festiwal muzyczny, tworząc go całkowicie sam, od podstaw. 

     Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 marca 2023 roku

Niedługo później zostaje nie tylko skonfrontowany z problemami i tajemnicami lokalnej społeczności, ale uwikłany w ekstremalny romans. Na jaw wychodzą patologie, lęki i demony ludzi mieszkających na wyspie. Okazuje się, że wszystkich coś łączy, a wkrótce społeczność staje się współwinna zaistniałej tragedii. 

Maestro na wyspie - obsada i twórcy

Serial o tytule Maestro na wyspie to, jak już wiecie produkcja grecka, w której w roli głównej, czyli muzyka Orestesa wystąpił Christoforos Papakaliatis, który jest również reżyserem tegoż serialu. W pozostałych rolach: Klelia Andriolatou, Orestis Chalkias, Fanis Mouratidis, Marissa Triantafyllidou, Yannis Tsortekis, Maria Kavoyianni, Giorgos Benos.

     Czytaj również: Maestro na wyspie, informacje o serialu - opis

Reżyserem filmu jest: Christoforos Papakaliatis.

Maestro na wyspie – kiedy premiera?

Serial Maestro na wyspie to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera serialu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 17 marca 2023 roku. Obejrzymy go na platformie w całym pierwszym sezonie, który liczy sobie 9 odcinków. 

    Czytaj również: Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba - film dokumentalny od Netflix debiutuje na platformie

Maestro na wyspie – opinie o filmie

Opisywana serialowa produkcja pod tytułem Maestro na wyspie może przypaść do gustu przede wszystkim widzom, którzy kochają seriale, także z europejskich krajów. Przypadnie do gustu zwolennikom trzymających w napięciu, pełnych tajemnicy kryminałów. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Może także spodobać się tym, którzy lubią thrillery i niezwykle zagadkowe serialowe historie. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Maestro na wyspie – książki

Film Maestro na wyspie to serial, który powstał na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę o tytule Maestro, której autorem jest Justyna Mietlicka.

Książkę „Maestro” wydawnictwa Zysk i S-ka można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale netflix, seriale, kryminalne, thrillery, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje