Quantcast

Magiczna słonica - animowany fantasy opowieść dla najmłodszych debiutuje na Netflix

Data: 2023-03-17 08:55:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś także debiutuje klasyczna opowieść filmowa z przeznaczeniem dla najmłodszych, ale i całej rodziny, film o poszukiwaniu siostry i przyjaźni z pewnym magicznym słoniem. Filmowa opowieści podstawie klasycznej powieści laureatki nagrody Newbery Kate DiCamillo już dziś na Netflix. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Netflix

Film nosi tytuł Magiczna słonica, i jak już wspomnieliśmy jest ekranizacją opowiadania nagrodzonej pisarki. Co wiemy o filmie? O czym opowiada ta przeznaczona dla całej rodziny, magiczna animowana opowieść? Czy warto ją obejrzeć? 

Magiczna słonica – opis filmu 

Film Magiczna słonica to amerykańska animowana produkcja fantasy, której bohaterem jest chłopiec o imieniu Peter. Od dawna poszukuje swojej zaginionej siostry. Pewnego dnia, przechadzając się po rynku spotyka wróżbitę, który daje mu odpowiedź, która go zaskakuje. 

     Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 11 do 17 marca 2023 roku

Okazuje się, że musi ruszyć śladem pewnej magicznej słonicy, a co najtrudniejsze, wykonać trzy niemal niemożliwe do wykonania zadania, które raz na zawsze zmienią oblicze jego miasteczka, a także jego życie. Peter rusza zatem na największą przygodę swojego życia, odnajdując przy okazji niezwykłą przyjaźń. 

Magiczna słonica - obsada i twórcy

Film o tytule Magiczna słonica to, jak już wiecie produkcja amerykańska, i z racji animacja oferująca jedynie aktorów głosowych. W oryginalnej wersji, w obsadzie znaleźli się: Noah Jupe jako Peter a także Benedict Wong jako magik. W pozostałych rolach: Mandy Patinkin, Brian Tyree Henry, Natasia Demetriou, Sian Clifford, Miranda Richardson, Kirby Howell-Baptiste, Aasif Mandvi.

     Czytaj również: Magiczna słonica, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest: Wendy Rogers.

Magiczna słonica – kiedy premiera?

Film Magiczna słonica to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Premiera filmu na platformie Netflix została ustalona na dzień dzisiejszy, czyli 17 marca 2023 roku

    Czytaj również: Morska bestia - kolejna animacja Netflix już w lipcu

Magiczna słonica – opinie o filmie

Opisywana filmowa produkcja pod tytułem Magiczna słonica może przypaść do gustu przede wszystkim najmłodszym widzom platformy Netflix, z racji tego, że jest to animacja. Spodoba się także każdemu, kto lubi filmy animowane. 

    Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Przypadnie do gustu także zwolennikom opowieści o tematyce fantasy.  Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

Magiczna słonica – książki

Film Magiczna słonica to film animowany bazujący na podstawie klasycznej powieści laureatki nagrody Newbery Kate DiCamillo. W zamian polecamy zatem zupełnie inne literacie dzieło, książkę dla dzieci, o tytule Klątwa egipskiego kota. Przygody Lottie Lipton, której autorem jest Dan Metcalf.

Książkę „Klątwa egipskiego kota. Przygody Lottie Lipton” wydawnictwa Dwukropek można kupić taniej poniżej:

Tagi: filmy, animacje, fantasy, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje