McGregor Forever - porywający serial dokumentalno-sportowy zadebiutował na Netflix

Data: 2023-05-17 09:04:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Na Netflix w dniu dzisiejszym debiutuje kolejna produkcja dokumentalna, tym razem w sportowym stylu, która skupia się na życiu i karierze boksera o mocnych ciosach i ciętym języku. Porywająca serialowa opowieść już do obejrzenia na Netflix. 

Conor McGregor, pięściarz i bohater serialu dokumentalno-sportowego Netfliksa. Zdjęcie: Netflix

Nowy serial dokumentalny od wspomnianej platformy nosi tytuł McGregor Forever, i jest produkcją oryginalną Netfliksa, amerykańską, skupioną na znanym pięściarzu. Co wiemy o serialu Netfliksa? Czy warto go obejrzeć? 

McGregor Forever – opis

Serial McGregor Forever to amerykańska produkcja dokumentalna, w sportowym stylu, skupiona na znanym sportowcu. Serial opowiada o życiu i sportowej karierze boksera. W kolejnych odcinkach porywającej produkcji poznajemy Conora McGregora, boksera, przenosząc się wraz z nim do roku 2021. 

     Czytaj również:  Premiery Netflixa w maju 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

To był dla tego sportowca trudny rok, w którym odbył trzy walki, która widział niemal cały świat. Serial śledzi jego życie, dość trudny charakter, w którym nie brakuje ciętego języka. Poznajemy w nim jego przygotowania do najważniejszych walk, kulisy kariery pięściarza o niezwykle mocnym ciosie, będącego wciąż siłą napędową organizacji UFC. 

McGregor Forever - obsada

Serial McGregor Forever to z racji na gatunek, czyli klasyczną dokumentalną formę, choć w sportowym stylu, produkcja, w której nie dane nam będzie oglądać aktorów. Najważniejszą osobą w serialowej opowieści jest bowiem jej bohater.

Czytaj również:  Co nowego na Netflix? Premiery od 13 do 19 maja 2023 roku

Serial skupia się zatem na pięściarzu, i to Conor McGregor jest główną postacią tejże opowieści. Towarzyszą mu także osoby bliskie, z nim związane. 

McGregor Forever – kiedy premiera?

McGregor Forever, serial dokumentalny to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa, dlatego też serial można oglądać właśnie na owej platformie. Ma swoją premierę na platformie Netflix 17 maja 2023 roku I będzie dostępny we wszystkich odcinkach. 

    Czytaj również:  Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie, film dokumentalny Netflix o przedwcześnie zmarłej aktorce

McGregor Forever – opinie o serialu

Opisywana produkcja pod tytułem McGregor Forever to kolejna miniserialowa opowieść dokumentalna od platformy Netflix, która może spodobać się głównie widzom, którzy lubią dokumenty, jakich nie brakuje na tej platformie. Nie zawiodą się także miłośnicy sportów walki, a w szczególności boksu. 

    Czytaj również: McGregor Forever, informacje o serialu Netflix

Może także chętnie obejrzą go użytkownicy Netfliksa, którzy lubią opowieści o znanych ludziach, ich życiu i karierze. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

McGregor Forever – książka

Serial McGregor Forever to kolejna produkcja serialowa dokumentalna, w sportowym stylu, oryginalna od Netflix, choć opowiadająca o prawdziwym bokserze, prawdziwej osobie to bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. Polecamy zatem inną książkę, której tytuł brzmi Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca, a autorem jest Kamil Wodka

Książkę „Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca” wydawnictwa Sine Qua Non można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale dokumentalne, dokumentalne, sportowe, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Pokaż wszystkie recenzje