Harry i Meghan u Oprahy Winfrey – wywiad, którym żyje cały świat

Data: 2021-03-09 13:00:01 Autor: adudek

Od kilku dni cały świat żyje wywiadem jakim u Oprahy Winfrey udzieliła para Harry i Meghan. Wywiad, który zanim się pojawił, już wzbudzał wiele emocji stał się faktem.

Obrazek w treści

Rozmowę, która wstrząsnęła nie tylko zwykłymi obserwatorami życia monarchii brytyjskiej, ale i samą rodziną królewską, pokazała w całości stacja telewizyjna TVN. Co miała do przekazania wspomniana para?

Meghan i Harry  - wywiad

Wspomniany wywiad, który został udzielony amerykańskiej prezenterce oraz producentce telewizyjnej, jaką jest Opraha Winfrey, rozgrzał świat mediów do czerwoności, wzbudzając zarówno pozytywny, jak i negatywny odzew.

Rozmowa, w której jedna z najbardziej znanych par, odniosła się do stosunków angielskiej rodziny królewskiej do samej Meghan Markle i Księcia Herry;ego. Znalazło się w niej wiele kilka istotnych wątków, które napędzały rozmowę.

Czytaj także: TVP Kobieta – dziś rusza nowy kanał Telewizji Polskiej przeznaczony dla kobiet

Meghan mówiła o dojmujących myślach samobójczych, rodzaju „uwięzienia”, sekretach dotyczących ślubu. Pojawił się też zarzut dotyczący rasizmu. Wspominała także o „uciszaniu jej”.

Książę Harry natomiast odniósł się do jego chłodnych, od jakiegoś czasu stosunkach z najbliższą rodziną. O ojcu, który przestał odbierać od niego telefony. Jak twierdził Harry, pytania ojcu miał mu słać drogą elektroniczną, za pomocą poczty e-mail. 

Pojawiła się także kwestia wstrzymanych pieniędzy i ograniczeń z tym związanych. Książę Harry wspomniał, że obecnie pozostały im tylko pieniądze pozostawione przez jego mamę, Księżną Dianę. 

W wywiadzie para książęca wspomniała także o sekretnym ślubie, który wzięli dwa dni przez oficjalną ceremonią. Małżonkowie ujawnili także płeć dziecka, którego się spodziewają. Będzie to tym razem dziewczynka. 

Meghan i Harry - gdzie zobaczyć cały wywiad po polsku?

Pełen wywiad, który pojawił się wczoraj, 8 marca 2021 roku, w całości, w polskiej wersji językowej można zobaczyć online za pośrednictwem TVN24 GO.

Czytaj również: Harry i Meghan. Poznaj bliżej losy pary książęcej

Wywiad jest także dostępny na TVN24 Bis, także w polskiej wersji językowej. 

Meghan i Harry – konflikty w rodzinie

Brytyjska Rodzina Królewska jest, z wiadomych przyczyn w centrum zainteresowania od wielu lat. Rodzina przeżywała już wiele kryzysów i swoich wzlotów i upadków. Tą najgłośniejszą była sprawa Księżnej Diany. Wszelakie kryzysy na angielskim tronie nie są niczym dziwnym, a rozgłos medialny tylko je podsyca.

Czytaj również: Konkurs Literacko-Plastyczny o Kryształowe Pióro

Od setek lat angielska rodzina królewska jest jednocześnie uwielbiana przez Anglików i niejako hołubiona, choć poblemów w niej nie brakuje. U wielu zwykłych ludzi wzbudza zaś swoimi dość kontrowersyjnymi zachowaniami i postępkami, wiele mniej pozytywnych odczuć. Czy wywiad, który wstrząsnął Rodziną Królewską coś w tej kwestii zmieni? Pewnie przekonamy się za jakiś czas.

Tymczasem, jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat Harry’ego i Meghan zapraszamy do naszego przewodnika po książkach Harry i Meghan. Poznaj bliżej losy pary książęcej.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Christian Albini, Asunta Steccanella
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Pokaż wszystkie recenzje