"Miłość i inne komplikacje" – pomoc z nieoczekiwanej strony

Data: 2021-01-17 13:45:25 Autor: Piotr Piekarski

Miłość i inne komplikacje to niezwykły dramat obyczajowy, który opowiada o losach kobiety doświadczonej przez życie. Co warto wiedzieć o tym filmie?

Obrazek w treściFot. TVP

Miłość i inne komplikacje jest dramatem obyczajowym, który powstał w 2009. Już wkrótce film wyemitowany zostanie ponownie w telewizji. 

Miłość i inne komplikacje – opis

O czym jest film Miłość i inne komplikacje? Nowa produkcja opowiada o losach Emilii, młodej prawniczki, która ze wzajemnością zakochuje się w swoim szefie – Jacku. Płomienny romans kończy się ciążą, a Jack decyduje się wziąć rozwód ze swą żoną, uznaną lekarką – Carolyn Woolf. Syn Carolyn i Jacka nie może wybaczyć ojcu porzucenia rodziny, nie akceptuje także Emilii jako swej macochy. 

Czytaj także: "Thelma i Louise" – nagrodzona Oscarem opowieść o przyjaciółkach

Kilka dni po trudnym porodzie dziecko Emilii oraz Jacka umiera, a prawniczka pogrąża się w żałobie. Zaczyna także obwiniać się o śmierć dziecka. Nieoczekiwanie pomocą dłoń wyciąga była żona Jacka, która zauważa, że śmierć noworodka nie była spowodowana zaniedbaniem matki. 

Miłość i inne komplikacje – obsada

Kto wystąpił w filmie Miłość i inne komplikacje? W roli głównej w produkcji wystąpiła Natalie Portman, która wcieliła się w postać debiutującej prawniczki, Emilii. U jej boku wystąpili także Scott Cohen oraz Lisa Kudrow. 

Czytaj także: "Panaceum" – kara zostanie wykonana

Oprócz nich w produkcji udział wzięli także Charlie Tahan oraz Lauren Ambrose. 

Miłość i inne komplikacje – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć film Miłość i inne komplikacje? Produkcja wyemitowana zostani niebawem na antenie stacji TVP 2. Film zobaczyć będzie można o godz. 21:55 w niedzielę 17 stycznia.

Czytaj także: Osiecka: Agnieszka naraża się władzom

Powtórkę zobaczyć będzie można o godz. 2:25 we wtorek, 19 stycznia.

Miłość i inne komplikacje – opinie

Film z udziałem Natalii Portman to niezwykła i poruszająca produkcja, którą warto zobaczyć. Film opowiada o trudnej relacji, która powstaje między małżonkami po utracie dziecka. 

Miłość i inne komplikacje – książka

Film Miłość i inne komplikacje powstał na podstawie powieści Ayelet Waldman. Książka nie została wydana jednak w Polsce. Zamiast tego polecić możemy inną książkę – thriller psychologiczny Nie odpisuj autorstwa M. Mossa. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.