reklama

"Mroczne Materie 2": Lord Asriel i Lyra wybierają się do nowego świata... Co wydarzy się w 1 i 2 odc Mroczne Materie 2?

Data: 2020-11-18 20:28:38 Autor: tadas

Mroczne Materie 2 to drugi sezon serialu HBO oraz BBC, które wspólnie zabrały się za kolejne podejście do marki, która tego typu formie spisała się lepiej niż miało to miejsce w filmowym podejściu. Co czeka fanów ramach drugiej serii odcinków? Cosię zdarzy w odcinkach 1 i 2 odc Mroczne Materie 2

Obrazek w treści 

Mroczne Materie 2 to brytyjski serial stanowiący adaptację powieści Philipa Pullmana, która stanowi nowe podejście do serii książek Magiczne Materie.

Mroczne Materie 2 – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Mroczne Materie 2? Lord Asriel zdecydował się otworzyć most do nowego świata, a jej towarzyszem jest Lyra, która wciąż nie może dojść do siebie po śmierci najlepszego przyjaciela.

W nieznanym sobie mieście dziewczyna poznaje Willa, chłopaka który również ucieka przed swoją przeszłością.

Czytaj także: Wielki spisek i ciekawe relacje międzyludzkie. Recenzja serialu "Mroczne materie"

Lyra oraz Will odkrywają, że ich losy są w rzeczywistości powiązane, nawet w bardzo mocny sposób. W związku z czym postanawiają doprowadzić do ponownego spotkania z ojcem chłopaka....

Mroczne Materie 2 – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Mroczne Materie 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 18 listopada na platformie HBO GO i na antenach stacji HBO.

Czytaj także: Wkrótce serial na podstawie cyklu „Mroczne materie”. Co o nim wiadomo?

Mroczne Materie 2 – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Mroczne Materie 2? Spotkanie Willa z ojcem jest trudne do przeprowadzenia, a chłopak wraz z Lyrą napotykają na kolejne problemy oraz kładzione im kłody. 

Pani Coulter poszukuje Lyry, chcą ją ze wszystkich sił przyciągnąć z powrotem do domu, odciągając od nowych przygód.

Czytaj także: Nie wszystko złoto, co się świeci – Złote może łączyć?

Dziewczyna tymczasem z Willem kierują się do Oksfordu, gdzie są tak naprawdę skazani na odpowiedź i decyzję ze strony Członków Magisterium.

Mroczne Materie 2 – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Mroczne Materie 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 18 listopada na platformie HBO GO i na antenach stacji HBO.

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

Mroczne Materie 2 – książka

Serial Mroczne Materie 2 jest adaptacją książki Magiczny nóż Philipsa Pullmana, która kontynuuje wątki z Zorzy polarnej, rozwijając w ten sposób całą serię powieściową Mroczne materie.Nowe podejście okazuje się być wciągającym dzięki czemu marka  ma się dobrze.

Powieść Magiczny nóż kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magiczny nóż
Philip Pullman2
Okładka książki - Magiczny nóż

Will Parry pragnie rozwiązać zagadkę zaginięcia swojego ojca. Przypadkiem znajduje przejście do świata równoległego - pięknego opuszczonego miasta...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo