Premiera filmu “Na noże 2” już wkrótce

Data: 2022-01-26 09:00:02 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Czasopismo “Variety” donosi, że premiera kontynuacji popularnego filmu Na noże może mieć premierę już jesienią bieżącego roku. Informacja nie została jednak jeszcze potwierdzona przez Netflixa, gdzie film ma zadebiutować. 

Obrazek w treści

Na noże to film kryminalny z 2019 roku, który zyskał ogromną sympatię widzów. Wszystko za sprawą nietuzinkowych postaci, intrygującej fabuły oraz licznych aluzji do świata kultury popularnej. Nie dziwi więc to, że widzowie niezwykle ucieszyli się na wieść, że powstaną dwa kolejne filmy z tej serii. 

Premiera Na noże 2 już jesienią 2022 roku?

Jak donoszą zagraniczne media, film Na noże 2 najprawdopodobniej będzie mieć premierę już jesienią tego roku. Produkcja ma zadebiutować w kinach i na platformie streamingowej Netflix. 

Czytaj także: Na noże będzie mieć kontynuację, i to w dwóch filmowych częściach, tym razem od Netflixa

Choć sam Netflix milczy jeszcze na temat dokładnej daty premiery, wiadome jest, że detektyw Benoit Blanc powróci jeszcze w tym roku. Wieść o tym, że produkcja pojawi się na tej platformie, jest nieco zaskakująca, ponieważ pierwsza część kryminalnej serii zadebiutowała na HBO GO.

O czym będzie film Na noże 2?

Na ten moment szczegóły dotyczące fabuły nie zostały jeszcze ujawnione. Pewne jest jednak, że ponownie w głównego bohatera wcieli się Daniel Craig. Tym razem na ekranie pojawi się w towarzystwie Kathryn Hahn, Kate Hudson, Ethana Hawke, Edwarda Nortona, Madelyn Cline oraz wielu innych. 

Czytaj także: Czy istnieje książka „Na noże”?

Można spodziewać się kolejnej zagadki kryminalnej, jeszcze więcej pięknych kadrów i, co najważniejsze, jeszcze więcej aluzji do znanych kryminałów, które nazywa się już klasykami literackimi. 

Czytaj także: Nikt nie czyta. Recenzja filmu „Na noże"

To właśnie aluzje literackie, parafrazy oraz nawiązania do kultury popularnej  były niezwykle intrygującymi szczegółami, dzięki którym film zdobył tak wielkie uznanie. Scenariusz filmu był nominowany do nagrody Oscara. 

Czy Na noże 2 powtórzy sukces pierwszej części?

Film Riana Johnsona z 2019 okazał się kinowym hitem, dlatego teraz widzowie mają ogromne oczekiwania wobec kontynuacji. Czy film sprosta wymaganiom okaże się już jesienią tego roku. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy