Quantcast

Na szczyt: Serial - hiszpański dramat kryminalny o kobiecie, która staje na czele gangu

Data: 2023-03-17 09:00:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W połowie marca na platformie Netflix swoją premierę będzie mieć serial, którego filmowy odpowiednik możemy znaleźć również na wspomnianej platformie. Tym razem będziemy śledzić losy kobiety, której przyjdzie stanąć na czele gangu. 

Obrazek w treści Zdjęcie: Jaime Olmedo/Netflix

Serial nosi tytuł Na szczyt: Serial i jest produkcją hiszpańską, w której znajdziemy sporo akcji, elementy kryminału i klasycznego mrocznego thrillera. Co wiemy o nowości od Netfliksa? Kiedy premiera serialu? I czy warto go obejrzeć? 

Na szczyt: Serial – opis serialu

Serial Na szczyt: Serial to hiszpański odpowiednik w postaci serialu, również produkcji z tego kraju, o tytule "Na szczyt", która jest także dostępna na platformie Netflix. W serialu śledzimy losy kobiety, młodej wdowy o imieniu Sole, która pewnego dnia dowiaduje się, że jej mąż Angel, przywódca gangu, nie żyje. Zostaje zatem sama z małym synkiem, którego musi chronić. A ponieważ nie zamierza wrócić do ojca, najpotężniejszego pasera w Madrycie, postanawia zostać przywódczynią gangu, którym zarządzał jej mąż. 

     Czytaj również: Premiery Netflixa w lutym 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

W czasie swojej działalności w gangu, Sole spotyka sprzymierzeńców, którzy pomogą jej odkryć prawdę na temat śmierci męża. Zbrata się także z gangiem złodziei, by wraz z nimi dokonywać napadów, jak z dawnych lat. Ale będzie miała także wrogów, w postaci innych gangów, jak i policji. 

Na szczyt: Serial – obsada i twórcy serialu

W serialu Na szczyt: Serial, w obsadzie znaleźli się: Álvaro Rico, Luis Tosar, Asia Ortega, Richard Holmes, Fernando Cayo, Patricia Vico, Áyax Pedrosa, Tomás del Estal, Dollar Selmouni, Alejandro Marzal.

    Czytaj również: Na szczyt: Serial, informacje o serialu - opis

Reżyserem serialu jest Daniel Calparsoro.

Na szczyt: Serial – kiedy premiera?

Serial Na szczyt: Serial to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Dlatego też serial będzie miał swój debiut na platformie Netflix, już wkrótce. Data premiery serialu została ustalona na 17 marca 2023 roku. Produkcja posiada jeden sezon i 8 odcinków

    Czytaj również: Outer Banks - trzeci sezon serialu przygodowego dla młodzieży już na Netflix

Na szczyt: Serial  – opinie o serialu

Opisywana serialowa produkcja pod tytułem Na szczyt: Serial może przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom dramatów, ale stworzonych w szybkim, pełnym akcji stylu. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

    Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 18 do 24 lutego 2023 roku

Chętnie obejrzą go zapewne widzowie lubiący trzymające w napięciu thrillery, jak i kryminały. Produkcja być może zachęci także widzów, którzy widzieli hiszpański film o tytule "Na szczyt", który jest odpowiednikiem tegoż serialu. 

Na szczyt: Serial – książki

Serial Na szczyt: Serial to produkcja powstała na bazie filmu pod tym samym tytułem, ale jednocześnie stworzona na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej produkcja bazuje. W zamian polecamy inną lekturę, tym razem inną książkę o tytule 48 godzin, której autorem jest Alex Walendziuk.

Książkę „48 godzin” wydawnictwa WasPos można kupić taniej poniżej:

Tagi: serial, kryminalne, thrillery, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Dagmara Leszkowicz-Zaluska
Dziewczyna z kamienicy. Czas nadziei
Będę tu z tobą
Robert D. Fijałkowski
Będę tu z tobą
Pokaż wszystkie recenzje