Wybierz najciekawsze książki tej jesieni i wygraj aż 15 nowości wydawniczych!

Data: 2020-09-30 18:08:36 Autor: Piotr Piekarski

Co robić w czasie deszczowych i nieprzyjemnych dni w trakcie pandemii? Można nudzić się na kanapie i oglądać telewizyjne powtórki, grać na konsoli czy szkolić się w nauce języków dzięki aplikacjom na komórce. Można też sięgnąć po świetne książki, które zabiorą nas w prawdziwą literacką podróż. Portal Granice.pl po raz kolejny organizuje plebiscyt „Najlepsza książka na jesień”. Tym razem czytelnicy mają szansę wybrać najlepsze powieści i literaturę faktu na jesień 2020.

Obrazek w treści

Najlepsza książka na jesień – co to za plebiscyt?

Serwis Granice.pl już od ponad 10 lat organizuje kwartalne plebiscyty, w których wybierane są najciekawsze nowości wydawnicze kolejnych miesięcy. Na początku czerwca poznaliśmy najlepsze książki na lato. Teraz przyszedł czas na wybór najciekawszych premier wydawniczych tej jesieni.

Plebiscyty to szansa na poznanie najnowszych i najciekawszych książek sezonu, wybrania najlepszych z nich głosami czytelników i jury oraz zdobycia pakietów wyjątkowych książek. Cykl wieńczy konkurs, w którym wybierane są najciekawsze książki roku, organizowany zawsze w styczniu.

Najlepsza książka na jesień 2020 – kategorie konkursowe

W ramach plebiscytu „Najlepsza książka na jesień” czytelnicy mają szansę na zagłosowanie w kilkunastu kategoriach! Wydawcy zgłosili ponad pięćdziesiąt tytułów, wśród których znalazła się proza zagraniczna i literatura polska, powieści obyczajowe, romanse, kryminały i thrillery, powieści z historią w tle, biografie, fantastyka, a także książki dla dzieci i młodzieży.

„Najlepsza książka na jesień” to także niezwykły konkurs dla czytelników. Oddając głos na ulubione pozycje, internauci zyskują szansę na wygranie nawet 15 książek zgłoszonych do konkursu. Szanse na zwycięstwo wzrastają, gdy czytelnicy przesyłają także uzasadnienie dokonanego wyboru oraz zapraszają do głosowania swoich znajomych. Więcej dowiedzieć się można na stronie plebiscytu.

Głosowanie na najlepsze książki tegorocznej jesieni trwa do 21 października 2020 na specjalnej platformie: ksiazkanajesien.pl.

Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 20 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach tworzonego przez redakcję oraz aktywnych Internautów portalu tysiące czytelników codziennie znajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.