Nasz nowy dom – odcinek 248. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Data: 2021-10-21 11:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Nasz nowy dom, popularny remontowo-budowlany, jednocześnie interwencyjny i mający na celu poprawę życia potrzebującym rodzinom program, dziś debiutuje w kolejnym odcinku. Prowadząca Katarzyna Dowbor, wraz ze swoją ekipą udaje się do nowych miejsc, by remontować domy. 

Obrazek w treści

Program prezentujący ludzkie dramaty i bardzo trudną sytucję materialną rodzin, już dziś debiutuje w kolejnym odcinku. Od sześciu sezonów program prowadzi Katarzyna Dowbor. Celem jest pomagamie, niesienie radości i bardzo pozytywnych zmian. Gdzie tym razem udała się ekipa programu? Jaka rodzina potrzebuje pomocy? Kiedy będzie można obejrzeć kolejny odcinek? 

Nasz nowy dom: odcinek 248 – opis 

W nowym odcinku cotygodniowego programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor, "Nasz nowy dom", dziennikarka wraz z ekipą wybrała się do domu pani Elżbiety cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe. Z czasem jej stan bardzo się pogorszył. Pani Elżbieta mieszka wraz z córką Angieszką. Dom, w którym kobiety spędzają swoje codzinne życie wymaga poważnego, gruntowanego remontu. Niestety plany remontowe rodziny przekreśliła nagła śmierć męża. 

Czytaj również: Nasz nowy dom – odcinek 247. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Wraz z odejściem małżonka pojawiły się problemy z naprawą i bieżącymi remontami w domu. Nie ma kto i nie ma za co przeprowadzić remontu dachu, który przecieka. Panią Elżbietą nie stać na założenie kanalizacji i zbudowanie łazienki, której w domu nie ma. Jednocześnie budynek powinien być dostosowany do potrzeb niepełnosprawnej kobiety. Katarzyna Dowbor postanawia wyremtować dom pani Elżbiety, wspierana przez Wieśka Nowobiksiego i Martynę Kupczyk.  

Nasz nowy dom - odcinek 248 - kto prowadzi program?

Program Nasz nowy dom, który miał swój debiut w telewizji Polsat w roku 2013 i dostępny jest już w aż 16 sezonów, od lat prowadzi dziennikarka i prezenterka Katarzyna Dowbor. Jest jedynie prowadzącą program, nie będzie w nim jednak czynnego udziału. Projekty i remonty wykonuje odpowiednia, fachowa ekipa remontowa. 

Czytaj również: Nasz nowy dom - odcinek 246. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Bezpośrednim zleceniem prac i planowaniem kolejnym remontów, zajmują się specjaliści w różnych zawodach. Wspierają ich doświadczeni architekci – Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Marta Kołdej. Dzięki nim wyglądające koszmarnie domy zmieniają się, sytuacja rodzin polepsza się, a widzowie przy okazji mogą zainspirować się pomysłami. Są to nie tylko pomysły dotyyczące remontu, ale także dekoracji wnętrz. 

Nasz nowy dom - odcinek 248 - kiedy i gdzie obejrzeć?

248 odcinek programu Nasz nowy dom wyemitowany zostanie w Polsacie w najbliższy czwartek, 21 października 2021. o godzinie 20:05.

Osoby nie posiadające w domach anteny telewizyjnej również mogą obejrzeć program Nasz nowy dom.  Kolejne odcinki produkcji pojawiają się również na platformie ipla.pl.

Czytaj również: Nasz nowy dom - odcinek 245. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Poprzednie odcinki programu można obejrzeć także na PolsatGo. 

Nasz nowy dom - książka

"Nasz nowy dom" to autorski program Katarzyny Dowbor. Dziennikarka i prezenterka jest autorką książki, w której opsuje swoje życie, ciepło domowego środowiska i drogę do zadowolenia i szczęścia. Książka nosi tytuł Apetyt na życie. Znajdziemy w niej także porady dotyczące ogrodu i ciekawe kulinarne przepisy. 

Książkę "Apetyt na życie" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.