Nasz nowy dom – odcinek 247. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Data: 2021-10-14 09:00:01 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Już dziś Katarzyna Dowbor odmieni życie kolejnych ludzi i wyremontuje im dom. 247 odcinek programu Nasz nowy dom pojawi się na antenie stacji Polsat już o 20:05. 

Obrazek w treści

Nasz nowy dom to format, który zadebiutował w Polsce w 2013 roku i został ciepło przyjęty przez widzów. Oglądamy w nim dramatyczne historie rodzin, które żyją w tragicznych warunkach. Z pomocą przychodzi im Katarzyna Dowbor, która remontuje ich domy i tworzy w nich miejsce, gdzie mogą rozpocząć nowe życie. 

Nasz nowy dom – odcinek 247 – opis odcinka

W najnowszym odcinku programu Nasz nowy dom zobaczymy historię Patrycji, która zawsze była oddana lokalnej społeczności. Pomagała wszystkim dookoła, a dodatkowo pracowała w ośrodku, w którym to jej obowiązkiem była opieka nad ciężko chorymi pacjentami. Niestety w życiu Patrycji wydarzyła się tragedia i kobieta przeszła udar. Po nim ma niesprawną rękę i przez to trudność sprawiają jej nawet najdrobniejsze czynności.

Czytaj także: Bracia i synowie - dwuczęściowym film obyczajowy dziś i jutro na Dwójce

Mieszka ona z rodziną w wielkopolskiej wsi Kujawiec. Ma męża Jana i dwoje dzieci. Ich niewielki dom nie jest odpowiednim miejscem, aby dwunastoletni Mikołaj i trzyletnia Ania mogli beztrosko dorastać. W budynku nie ma łazienki, a kuchnia pozostawia wiele do życzenia. Rodzina nie ma do dyspozycji także ciepłej wody, a jedyna instalacja elektryczna jest wykonana przez Jana.

Czytaj także: Na dobre i na złe - co wydarzy się z 818 i 819 odcinku serialu

Ponadto dom składa się z tylko jednego ogrzewanego kozą pokoju, a Patrycja wraz z mężem śpią w zimnym i zawilgoconym pomieszczeniu. Szansą, aby odmienić losy rodziny, jest przyjazd Katarzyny Dowbor i ekipy programu Nasz nowy dom, którzy to w kilka dni zmienią całkowicie życie Patrycji, jej męża i dzieci.

Nasz nowy dom – odcinek 247 – kiedy i gdzie obejrzeć?

Najnowszy odcinek programu Nasz nowy dom będzie można obejrzeć już w czwartek 14 października o godzinie 20:05. Zostanie on wyemitowany przez stację Polsat.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 72 oraz 73 odcinku serialu?

Dodatkowo 247 odcinek, a także wszystkie poprzednie można obejrzeć na platformie ipla.pl, a także na PolsatGo. Powtórka w telewizji będzie emitowana w niedzielę 17 października o godzinie 17:45 na kanale Polsat.

Nasz nowy dom – odcinek 247 – książka

W czasie oczekiwania na kolejne odcinki szesnastego już sezonu programu Nasz nowy dom warto sięgnąć po poradnik dotyczący wystroju wnętrz, który może zainspirować nas do odświeżenia przestrzeni wokół siebie. Jagoda Kutkowska napisała książkę Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy, w której to pokazuje czytelnikowi, jak stworzyć sobie nowy dom bez wielkich funduszy.

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje