Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy

Ładny dom to szczęśliwe życie. W dobrze zaaranżowanych pomieszczeniach lepiej wypoczywamy i milej spędzamy czas. Przekonaj się, że nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, żeby mieszkać pięknie. Poznaj proste triki i sprawdzone zasady, które pomogą ci odmienić każde wnętrze.

Dzięki tej książce:

• odkryjesz swój styl i wykorzystasz go w aranżacji Twojego mieszkania,
• nauczysz się zestawiać kolory, wzory i materiały,
• tchniesz nowe życie w stare krzesła lub szafki, które lata świetności mają już za sobą,
• dowiesz się, jak łatwo odmienić łazienkę bez skuwania płytek i generalnego remontu,
• wystylizujesz salon, sypialnię i przedpokój.

Informacje dodatkowe o Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-04-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-4755-0

Kup książkę Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy

Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy - opinie o książce

Avatar użytkownika - KuLtUrAlNiEbp
KuLtUrAlNiEbp
Przeczytane:2019-03-10,

Jagoda Kutkowska napisała bardzo dobry poradnik i przewodnik po świecie stylu. Nie chodzi tu o styl ubierania się - chociaż jestem pewna, że pewien związek istnieje. Kwestią jest umiejętność zorganizowania każdej przestrzeni, własną kreatywnością i małym nakładem finansowym.  Autorka zaznacza, że wcale nie musimy wydawać fortuny, aby pięknie mieszkać. Uczy jednocześnie, jak pomysłowo zaprowadzić ład i porządek w naszych domach.
               Punktem wyjścia do wszelkiego działania względem  aranżacji jest dobry plan. Dobry, czyli przemyślany, rzetelny i skrojony na miarę naszej funkcjonalności.
Niniejszy poradnik to skarbnica wiedzy  wnętrzarskiej.   Dowiemy się z niego jak zestawiać ze sobą kolory, jak kojarzyć tkaniny i materiały, aby współgrały z tzw. resztą. Po jakie wzory sięgać, aby wpasować je w wybrany przez siebie styl - skandynawski, prowansalski, nowoczesny, boho, industrialny, kolonialny, czy może glamour.
               Poza tym J. Kutkowska proponuje mnóstwo narzędzi, które są przydatne w odnawianiu, remontowaniu, urządzaniu mieszkań.  Jednym z takich jest niewątpliwie MOODBOARD. Koniecznie przeczytajcie cóż to jest. Sami dojdziecie do wniosku, że to świetny pomocnik.
                 Warto wspomnieć, ba nawet trzeba, o zdjęciach. W niniejszym poradniku jest ich bardzo dużo. Są zdecydowanie równie dobrą inspiracją, co tekst.

Forget Me Not
Julie Soto