Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy

Jagoda Kutkowska napisała bardzo dobry poradnik i przewodnik po świecie stylu. Nie chodzi tu o styl ubierania się - chociaż jestem pewna, że pewien związek istnieje. Kwestią jest umiejętność zorganizowania każdej przestrzeni, własną kreatywnością i małym nakładem finansowym.  Autorka zaznacza, że wcale nie musimy wydawać fortuny, aby pięknie mieszkać. Uczy jednocześnie, jak pomysłowo zaprowadzić ład i porządek w naszych domach.
               Punktem wyjścia do wszelkiego działania względem  aranżacji jest dobry plan. Dobry, czyli przemyślany, rzetelny i skrojony na miarę naszej funkcjonalności.
Niniejszy poradnik to skarbnica wiedzy  wnętrzarskiej.   Dowiemy się z niego jak zestawiać ze sobą kolory, jak kojarzyć tkaniny i materiały, aby współgrały z tzw. resztą. Po jakie wzory sięgać, aby wpasować je w wybrany przez siebie styl - skandynawski, prowansalski, nowoczesny, boho, industrialny, kolonialny, czy może glamour.
               Poza tym J. Kutkowska proponuje mnóstwo narzędzi, które są przydatne w odnawianiu, remontowaniu, urządzaniu mieszkań.  Jednym z takich jest niewątpliwie MOODBOARD. Koniecznie przeczytajcie cóż to jest. Sami dojdziecie do wniosku, że to świetny pomocnik.
                 Warto wspomnieć, ba nawet trzeba, o zdjęciach. W niniejszym poradniku jest ich bardzo dużo. Są zdecydowanie równie dobrą inspiracją, co tekst.

Informacje dodatkowe o Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-04-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-240-4755-0
Dodał/a opinię: KuLtUrAlNiEbp

Zobacz opinie o książce Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy

Kup książkę Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy