Nasz nowy dom – odcinek 268. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć program Polsatu?

Data: 2022-09-22 12:53:01 Autor: Tamer
udostępnij Tweet

W nadchodzącym 268 epizodzie programu Nasz nowy dom widzowie będą mogli poznać dramat pani Renaty oraz jej dwójki dzieci, którym z pomocą przybędzie Katarzyna Dowbor oraz jej ekipa fachowców, którzy zmienią ich dotychczasowe losy.

Obrazek w treści Fot. Tierra Mallorca on Unsplash

Nasz nowy dom odcinek 268 opis odcinka

W 268 odcinku zaprezentowana zostanie historia pani Renaty, której udało się uciec ze swoimi dziećmi od przemocowego męża. Po śmierci swojego ojca, odziedziczyła połowę jego zrujnowanego domu, gdzie znaleźli swoje schronienie. Niestety, na miejscu pojawiał się także kat, którego powstrzymał dopiero wyrok oraz sądowy zakaz zbliżania się.

Czytaj także: Nasz nowy dom – odcinek 267. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć program Polsatu?

W 268 odc. programu Nasz nowy dom, ujrzymy także Tomasza, jej pierwszą miłość oraz mężczyznę, który zdecydował się okazać jej swoje ciepło oraz troskę. Oboje pracują i wychowują dzieci, ale nie dysponują obecnie środkami do przeprowadzenia odpowiednio dużego remontu. Dotychczas poradzili sobie jedynie z odnowieniem dachu.

Na szczęście na miejscu pojawi się Katarzyna Dowbor, która ze swoją ekipą przybędzie z pomocą, zmieniając ich dotychczasowe życie oraz gwarantując im odnowienie swojego domu...

Nasz nowy dom odcinek 268 – kiedy i gdzie obejrzeć?

Premiera kolejnego odcinka 268 programu Nasz nowy dom odbędzie się na Polsacie już w czwartek, 22 września 2022 r. o godz. 20:05. W chwili obecnej nie ma zaplanowanych żadnych dodatkowych emisji.

Czytaj również: Czas na miłość – co można zrobić dla prawdziwego uczucia?

Wydarzenia będzie można śledzić także poprzez Polsat Go Box.

Nasz nowy dom – odcinek 268 – książka

Regularnie emitowane programy Katarzyny Dowbor od dawna ukazują domowe rewolucje, które prezentując nie tylko dramaty, ale także poprawy sytuacji i... przepiękne, domowe kompozycje. Wiele z tego typu remontowych pomysłów odnajdziecie w książce Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy autorstwa Jagody Kutkowskiej, wydanej przez wydawnictwo Znak.

Książkę Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy można zakupić między innymi w tych miejscach: 

Tagi: programy rozrywkowe, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje