Nasz nowy dom - odcinek 244. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Data: 2021-09-23 14:23:14 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Nasz nowy dom to program interwencyjno-rozrywkowy, w którym Katarzyna Dowbor, popularna prezenterka, rusza w Polskę, by pomóc ludziom w szczególnie trudnej sytuacji, wraz ze swoją ekipą przeprowadzając remonty ich domów czy mieszkań. Już 23 września 2021 wyemitowany zostanie 244 odcinek programu Nasz nowy dom. Co się w nim wydarzy? I gdzie można będzie go obejrzeć?

Obrazek w treści

Ludzkie dramaty, wielkie tragedie, domy i mieszkania w ruinie – wszystko to doskonale znają wierni widzowie programu Nasz nowy dom, który prowadzi Katarzyna Dowbor. Życie wielu osób, które odwiedziła prezenterka, zmieniło się na lepsze. Czy tak będzie i tym razem? Co zobaczymy w kolejnym odcinku? Kiedy premiera najnowszego odcinka programu Nasz nowy dom i gdzie można go obejrzeć?

Nasz nowy dom: odcinek 244 – opis 

W kolejnym odcinku programu Nasz nowy dom widzowie odwiedzą Trzciniec w gminie Białe Błota na Kujawach. Mieszka tam wraz z dziećmi Maria, samotna matka, wychowująca dwoje dzieci. Rok temu przeżyli wielki dramat – mąż Marii utonął na oczach dzieci. Te nadal nie otrząsnęły się po śmierci ojca. 

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - restauracja Tasty. Gdzie obejrzeć najnowszy odcinek programu Magdy Gessler?

Chociaż Maria spędza całe dnie w pracy, starając się zapewnić dzieciom utrzymanie, nie ma czasu ani środków, by przeprowadzić popadający w ruinę dom. Ściany są nieszczelne, drewno coraz bardziej niszczeje, we wnętrzu panuje coraz bardziej dojmujący ziąb – zwłaszcza w czasie zimy. Jakby tego było mało, w domu nie ma łazienki, nie ma też toalety. Wyremontowanie takiego budynku będzie dla Artura Witkowskiego i Wojciecha Strzelczyka naprawdę solidnym wyzwaniem. Czy im się uda? Czy życie Marii i jej dzieci zmieni się na lepsze? Aby się o tym przekonać, trzeba obejrzeć najnowszy odcinek programu Katarzyny Dowbor. 

Nasz nowy dom, od. 244 - kto prowadzi program?

Nasz nowy dom emitowany jest na antenie Polsatu od lat, a prowadzi go znana dziennikarka, miłośniczka hippiki Katarzyna Dowbor. Oczywiście, nie przeprowadza ona osobiście remontów w domach osób potrzebujących pomocy. Robią to specjaliści - Artur Witkowski i Wojciech Strzelczyk. Aby doprowadzić budynki do porządku jest tylko 5 dni. 

Czytaj również: Sprawa dla reportera - odcinek 821. Co się wydarzy?

Specjalistów od remontów wspierają doświadczeni architekci – Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Marta Kołdej, którzy planują i projektują nowy wystrój wnętrz, ale też proponują ciekawe rozwiązania architektoniczne.  

Nasz nowy dom - odcinek 244 - kiedy i gdzie obejrzeć?

244 odcinek programu Nasz nowy dom wyemitowany zostanie w Polsacie w najbliższy czwartek, 23 września 2021. o godzinie 20:05. Powtórka w niedzielę, 26 września 2021 o godzinie 17:45 – również na antenie Polsatu.

Osoby nie posiadające w domach anteny telewizyjnej również mogą obejrzeć program Nasz nowy dom.  Kolejne odcinki produkcji pojawiają się również na platformie ipla.pl 

mieszkaj boho

Nasz nowy dom - książka

"Nasz nowy dom" to autorski program Katarzyny Dowbor, która własnymi patentami na remont i renowację starych mebli dzieli się z czytelnikami w książce Apetyt na życie. Czytelnicy znajdą w niej również porady dotyczące pielęgnacji ogrodu oraz przepisy kulinarne

Książkę "Apetyt na życie" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje