Nauczycielka stworzyła obwoźną bibliotekę, by dostarczać swoim uczniom książki

Data: 2020-10-15 10:19:21 Autor: pobarski

Z powodu przymusowej społecznej izolacji wielu uczniów zmuszonych zostało do korzystania z podręczników oraz materiałów wysyłanych przez nauczycieli za pośrednictwem sieci. Pewna pedagożka postanowiła stworzyć obwoźną bibliotekę, za sprawą której dostarczała swoim uczniom książki. 

Obrazek w treścifotografia ilustracyjna

Pewna nauczycielka postanowiła, że w czasie pandemii i zamknięcia jej szkoły sama będzie dostarczać książki swoim uczniom. Z tego powodu stworzyła obwoźną bibliotekę, którą stworzyła w bagażniku swojego samochodu. 

Czytaj także: Kolejne 2 biblioteki na kwarantannie!

Niestandardowa szkolna biblioteka stworzona została przez Julię Goodman, bostońską nauczycielkę, która niezwykle przejmuje się swoimi uczniami. Z powodu społecznego dystansu i konieczności nauki zdalnej, postanowiła wspomóc swoich uczniów klasy drugiej szkoły podstawowej. 

Przerobiła swój bagażnik w samochodzie na… polową bibliotekę. W bagażniku w osobnych koszach zgromadziła książki, które mogą przydać się dzieciom. Swoją biblioteczkę nazwała „Second grade travelling library”, czyli – „Podróżna biblioteka drugiej klasy”

Aby zachować bezpieczeństwo, nauczycielka do uczniów docierać będzie w ciągu kilku tygodni. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.