Ninja Warrior 9 odc. 5: z torem przeszkód zmierzą się bracia Danilczukowie!Co wydarzy się tym razem?

Data: 2024-04-02 13:28:49 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Kolejne wyzwania stoją przed uczestnikami programu Ninja Warrior Polska. W 5 odc. 9 edycji show z torem zmierzą się bracia Danilczukowie. Jak poradzą sobie z przeszkodami? Sprawdźcie nasze streszczenie!

Ninja Warrior Polska 9 odc. 5fot. mat. prasowe / Polsat

Po Świętach warto zażyć trochę ruchu, do czego z całą pewnością zachęcą uczestnicy nowego odcinka programy Ninja Warrior Polska. Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzyło się w 5 epizodzie – koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

Ninja Warrior 9 odc. 5 – streszczenie 

Już dziś zobaczymy kolejny odcinek programu Ninja Warrior Polska. Przed tygodniem widzowie mogli zobaczyć prawdziwie kobiecy odcinek, tymczasem już teraz z areną programu zmierzy się Michał Danilczuk, czyli… znany tancerz! Chociaż zwykle pokazuje, co potrafi na parkiecie, nieźle radzi sobie także na matach Ninja Warrior, co udowodnił w 8 serii programu. 

Przeczytaj także: Akacjowa 38 - 349 odc. Mauro zamartwia się o Humildad przetrzymywaną przez księdza. Streszczenie 349 i 350 odc.

Jednak okazuje się, że nie będzie to jedyny Danilczuk, który zmierzy się z torem przeszkód Ninja Warrior. W nowym odcinku zobaczymy bowiem także brata Michała, Pawła! Na co dzień rajdowca, teraz będzie musiał przekuć swoją zręczność i spostrzegawczość na typową fizyczną sprawność. 

Przeczytaj także: Pierwsza miłość - 3787 odc. Kamil zostaje aresztowany?! Streszczenie 3787 odcinka

Jak braci poradzą sobie na arenie? I co do powiedzenia będzie miał… Tomasz Hajto, dzisiejszy komentator? Tego dowiemy się już dziś wieczorem!

Ninja Warrior Polska 9 odc. 5 – kiedy w tv? 

Kiedy będzie można zobaczyć 5 odcinek 9 edycji Ninja Warrior Polska? Nowy odcinek popularnego rozrywkowego show wyemitowany zostanie na antenie stacji Polsat w poświąteczny wtorek, 2 kwietnia 2024 r. o godz. 20:05. 

Przeczytaj także: Zakazany owoc 442 odc.: Hilal montuje w salonie Dogana podsłuch. Co się wydarzy w najnowszych odcinkach?

Jak co tydzień, także i tym razem po emisji programu w telewizji, spóźnialscy i gapy będą mogły zobaczyć go również w sieci – na Polsat Box Go. 

Co jeszcze zobaczyć dziś w telewizji? 

A jeśli zastanawiacie się, co dziś jeszcze zobaczyć poza Ninja Warrior, to mamy dla Was kilka interesujących propozycji. O godz. 21:35 na TVN-ie wyemitowany zostanie 4 odc. programu Czas na show. Drag me out. Później na tej samej antenie pojawi się 5 odc. nowego sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego. 

Przeczytaj także: Dziedzictwo - 255 odc. Zdesperowany Selim ma zamiar zdobyć Seher siłą. Streszczenie 255 i 256 odcinka

Na Polsacie od godz. 22:05 oglądać będzie można film sensacyjny Turysta z udziałem Johnny’ego Deppa i Angeliny Jolie. Z kolei na TVP 1 o 21:10 pojawi się komediodramat Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej.

Przeczytaj także:


Tagi: ninja warrior, programy rozrywkowe, zawody sportowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
Pokaż wszystkie recenzje