Ninja Warrior 9 – finał edycji! Co wydarzy się w 7, ostatnim odcinku sezonu? 

Data: 2024-04-16 10:05:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Przez kilka ostatnich tygodni na antenie Polsatu oglądać mogliśmy kolejne zmagania uczestników programu Ninja Warrior Polska. Przed nami siódmy odcinek, który zarazem stanowić będzie finał 9 edycji polskiej odsłony show. Kto wygra ten sezon sportowych rywalizacji? Poznajcie streszczenie odcinka!

Ninja Warrior 9 finał edycjifot. mat. prasowe

Ninja Warrior Polska to jedno z najbardziej emocjonujących show, które oglądać można w telewizji. Za nami dokładnie 6 tygodni – a zatem także i sześć odcinków – w których kolejni uczestnicy mierzyli się z trudnymi przeszkodami na arenie Ninja Warrior. Jak wyglądać będzie finał sezonu? 

Ninja Warrior 9 finał – opis 

To będzie bardzo emocjonujący czas na arenie Ninja Warrior Polska. Do tej pory bowiem jeszcze nikomu nie udało się przejść finałowego toru do samego końca, w tym – pokonać arcytrudną Power Tower, liczącą ponad 20 metrów wieżę. Tej edycji do ostatniego odcinka dotarli jednak najlepsi z najlepszych. Finaliści muszą zmierzyć się także z Górą Midoriyama, której do tej pory nikomu nie udało się zdobyć. 

Przeczytaj także: Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Jedynie osoba, która przejdzie przez cały tor i pokona wszystkie przeszkody, zdobędzie tytuł pierwszego polskiego wojownika Ninja. Na wojownika Ninja czeka również nagroda pieniężna w postaci 200 tysięcy złotych. Jeśli jednak nikomu nie uda się przejść całego toru, to – podobnie jak w poprzednich edycjach – nie zostanie wyłoniony polski Ninja Warrior. 

Ninja Warrior 9 – kto przeszedł do finału? 

A kto ma szansę na zdobycie trofeum-shurikanem? Do finału trafili niemal sami mężczyźni i tylko jedna kobieta – trenerka i nauczycielka, 27-letnia Katarzyna Jonaczyk z Gdańska. 

Przeczytaj także: „Velvet” – popularna hiszpańska telenowela ponownie w TVP!

Oprócz niej do finału Ninja Warrior zakwalifikowali się: Przemysław Jańczuk, Igor Fojcik, Michał Grochoła, Wojciech Rychlewski, Wiktor Wójcik, Jan Tatarowicz, Robert Bandosz, Mariusz Bulandra, Szymon Olpiński, Grzegorz Matyszewski, Oskar Haracz, Tomasz Zaorski, Damian Drzewiecki, Mateusz Karbowy, Krzysztof Orankiewicz, Paweł Murawski, Krzysztof Spławski, Witalij Orichowski, Andrzej Buczyk, Grzegorz Niecko, Dawid Durkalec, Adam Suchożebrski oraz Wojtek Stellmach.

Ninja Warrior 9 finał – kiedy? 

Kiedy będzie można zobaczyć finałowy, 7 odcinek programu Ninja Warrior Polska? Ostatnie, ale też najważniejsze zmagania uczestników programu z torem Ninja Warrior zobaczymy we wtorek, 16 kwietnia 2024 r. o godz. 20:05.

Przeczytaj także: Akacjowa 38 - 361 odc. Mauro z rozpaczy sięga po alkohol. Streszczenie 361 i 362 odc.

Premierę zobaczyć można będzie na antenie stacji Polsat, a także na Polsat Box Go. 

Co jeszcze zobaczyć 16 kwietnia w tv? 

A co poza finałem Ninja Warrior 9 można zobaczyć w telewizji? We wtorek wieczorem zobaczyć będzie można również zupełnie nową produkcję reality show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Program Pokonaj mnie, jeśli potrafisz zadebiutuje o 21:35 na TVN-ie.

Poza tym o godz. 22:40 wyemitowany zostanie 7 odcinek nowego sezonu talk-show Kuby Wojewódzkiego, a TVP 1 zaproponuje film Katyń w reżyserii Andrzeja Wajdy. Na Dwójce z kolei będzie można zobaczyć nowe odcinki Barw szczęścia, a TV 4 wyemituje kolejne odsłony przygód polskich turystów w Pamiętnikach z wakacji.

Przeczytaj także:


Tagi: ninja warrior, programy reality show, widowisko sportowe, zawody sportowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis
Opowieści o kolorach
Pokaż wszystkie recenzje