"Nocny Agent" powróci z 2 sezonem i będzie go jeszcze więcej? Twórca serialu podpisał dużą umowę z Netfliksem

Data: 2024-06-20 10:35:15 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Nocny Agent 2 sezon

Nocny Agent to jeden z seriali, który szturmem wdarł się na topki platformy Netflix w zeszłym roku. Jak oficjalnie potwierdzono, zdjęcia do 2 sezonu produkcji się zakończyły. Co więcej, twórca serialu podpisać miał duży kontrakt z Netfliksem, który może sprawić, że z serią nie pożegnamy się szybko.

Nocny Agent 2 sezon – zakończono zdjęcia do nowej transzy 

Kilka dni temu Netflix oficjalnie potwierdził w swoich mediach społecznościowych, że zakończono zdjęcia na planie 2 sezonu serialu Nocny Agent. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie poznajemy tytułowego bohatera – Petera Sutherlanda – który wplątuję się w pełną intryg sprawę. Podczas nocnego dyżuru odbiera telefon od kobiety, która jest świadkiem zabójstwa swoich krewnych – jak się okazuje, pracujących dla tajnych służb. 

2 sezon zapowiedziano zaledwie tydzień po premierze pierwszej transzy na Netfliksie. Teraz zaś dowiadujemy się, że zakończono zdjęcia do nowych odcinków Nocnego Agenta. Przy okazji poznaliśmy także nowego członka obsady serialu – Teddy'ego Searsa

Na koncie serialu na Instagramie @nightagentnetflix pod koniec maja można było dowiedzieć się także, że 2 sezon Nocnego Agenta był już w ostatniej fazie kręcenia i postprodukcji. Część amerykańskich mediów donosi także, że nowy sezon serialu być może zobaczymy jeszcze w 2024 roku. 

Będzie więcej Nocnego Agenta? Są szanse na uniwersum serialu 

To, co jeszcze bardziej interesujące, to fakt, że twórca serialu – Shawn Ryan – podpisać miał dużą umowę z Netfliksem, która prawdopodobnie zakłada kolejne sezony serial lub… produkcje wchodzące w skład uniwersum Nocnego Agenta

Jak podaje serwis Deadline, Ryan podpisać miał kontrakt z Netfliksem na cztery lata i obowiązywać będzie od października. To swoiste przejęcie showrunnera, który do teraz współpracował z Sony TV, studiem realizującym Nocnego Agenta. W ten sposób Netflix będzie miał na swoim pokładzie twórcę, a to otwiera zupełnie nowe możliwości.

Zdaniem dziennikarki Deadline, w ramach kontraktu już w przyszłym miesiącu Netflix ma dać scenarzystom zielone światło na rozpoczęcie prac nad fabułą 3 sezonu serialu, a wieloletni kontrakt z Shawnem Ryanem może sprawić, że poza kolejnymi sezonami, zobaczymy również spin-offy serialu (podobnie jak było to ostatnio np. z Bridgertonami). 

Przeczytaj także:


fot. w nagłówku: kadr z. 1 sezonu serialu / mat. prasowe Netflix / Dan Power

 

Tagi: seriale netflix, zapowiedzi seriali, nowe seriale,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje