Nowy film Blanki Lipińskiej. Co o nim wiemy?

Data: 2022-01-13 16:00:15 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Fani Blanki Lipińskiej czekają na premierę kontynuacji 365 dni, a także na premierę trzeciej części cyklu, a autorka książek nie zwalnia tempa. Lipińska ogłosiła, że zakończyła pracę nad kolejnym scenariuszem. O czym będzie jej następny erotyk?

Obrazek w treści

Blanka Lipińska nie zwalnia tempa. W sierpniu zakończyły się prace nad ekranizacjami kolejnych dwóch części trylogii 365 dni. Nie jest znana jeszcze data premiery, ale wiemy, że produkcje zadebiutują na platformie Netflix. Lipińska zapowiada, że to nie koniec jej przygody z kinematografią!

Nowy erotyk Blanki Lipińskiej?

Autorka słynnej powieści 365 dni już w wakacje 2021 roku ogłosiła, że napisała scenariusz kolejnego filmu erotycznego. Nie zdradzała jeszcze, o czym ma być kolejna produkcja. Moment na ujawnienie fabuły kolejnego filmu, nadszedł dopiero kilka miesięcy później. 

Czytaj także: Najnowsze cytaty Blanka Lipińska

Blanka Lipińska ogłosiła, że scenariusz filmowy, który napisała, będzie opowiadać o pisarce i gitarzyście rockowym. Informacja ta wzbudziła ogromną sensację, bo wszyscy obserwujący prywatne poczynania autorki, od razu powiązali tę historię z jej życiem.

Najlepsze scenariusze pisze życie

Blanka Lipińska zapytana o inspirację do nowego filmu, przyznała, że wszystkie jej scenariusze napisało życie. Warto w tym miejscu przypomnieć, dlaczego ta informacja wzbudziła takie emocje. 

Czytaj także: Netflix zekranizuje kolejne części 365 dni Blanki Lipińskiej

W marcu 2020 roku, gdy wybuchła pandemia Blanka Lipińska potwierdziła w mediach swój związek z gitarzystą zespołu Afromental, Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para chętnie wrzucała na Instagrama wspólne zdjęcia, a sama Lipińska wydawała się niezwykle szczęśliwa. 

Czytaj także: Krótko po debiucie 365 dni na Netfliksie, domagano się usunięcia „365 dni" z serwisu

Sielanka trwała jednak zaledwie siedem miesięcy. Autorka 365 dni i Baron rozstali się, jednak jak widać, związek ten posłużył za inspirację do stworzenia nowego filmu erotycznego.

Blanka Lipińska w podwójnej roli 

W wywiadach zapytano Blankę Lipińską o to, kto zajmie się reżyserią filmu, który na ten moment nosi roboczy tytuł "One". Odpowiedziała ona, że tym razem będzie odpowiadać i za scenariusz, i za reżyserię. Będzie to jej debiut w podwójnej roli! 

Blanka Lipińska – książki

Blanka Lipińska to polska autorka powieści erotycznych. Jej debiutancka powieść 365 dni szybko stała się bestsellerem, a autorka napisała jej dwie kontynuacje. Są to Ten dzień oraz Kolejne 365 dni. Wszystkie książki ukazały się nakładem Wydawnictwa Edipresse Książki.

Pierwszą część trylogii, czyli 365 dni można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska11
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje