Osiecka osamotniona. "Osiecka" – co wydarzy się w 5 i 6 odcinku serialu? 

Data: 2021-01-02 09:56:06 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można 5 i 6 odcinek serialu Osiecka. Tym razem Agnieszka będzie musiała pogodzić się z wyjazdem Marka Hłaski. Nieoczekiwanie w jej życiu pojawi się inny artysta. 

Obrazek w treściKadr z serialu / Centrum Informacji TVP

Osiecka to jeden z ostatnich hitów Telewizji Polskiej, który opowiada o losach znanej polskiej artystki – Agnieszki Osieckiej. Pierwsze odcinki widzowie zobaczyć mogli w telewizji w czasie minionych Świąt Bożego Narodzenia, a w tym tygodniu na antenie TVP 1 wyemitowany zostanie 5 i 6 odc serialu Osiecka. Co wydarzy się w nowych odcinkach? 

Osiecka – odc 5 opis

W 5 odc serialu Osiecka główna bohaterka zaczyna prace nad swoją szkolną etiudą Słoń na podstawie opowiadania Sławomira Mrożka. Jednocześnie rozpoczyna także współpracę z Andrzejem Wajdą. 

Czytaj także: Osiecka przemytniczką. „Osiecka” – odc. 4 i odc 5. Co się wydarzy?

Tymczasem za granicę wyjeżdża Marek Hłasko, z którym silnie związała się Osiecka. Młoda kobieta czuje żal i smutek po wyjeździe Hłaski. Wkrótce za sprawą kolegi, Wojtka Solarza, Osiecka poznaje innego artystę – Wojtka Frykowskiego, z którym wyjeżdża do Kazimierza. Od Wojtka z kolei Osiecka dowiaduje się o Romanie Polańskim. 

Wkrótce Frykowski proponuje Osieckiej małżeństwo.

Osiecka – odc 5 gdzie obejrzeć

Gdzie zobaczyć można odc 5 serialu Osiecka? Produkcja wyemitowana zostanie w telewizji w sobotę, 2 stycznia 2021 r. o godz. 20:15 na antenie TVP 1. Jest to premierowa emisja odcinka. 

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Jeśli nie zdążycie zobaczyć serialu w telewizji, serial Osiecka możecie zobaczyć także w Internecie – na platformie VOD TVP. 

Osiecka – odc 6 opis

Co stanie się w 6 odc Osieckiej? W nowym odcinku serialu dowiadujemy się, że Agnieszka Osiecka (od tego odcinka w roli Osieckiej Magdalena Popławska) rozpoczyna znajomość z Jeremim Przyborą. Ich relacja pozostaje niejasna dla otoczenia Przybory – Jerzy Wasowski obawia się, że znajomość może mieć przykre konsekwencje dla małżeństwa Przybory. 

Czytaj także: "Osiecka". Co wydarzy się w 1 i 2 odc nowego serialu?

Tymczasem Osiecka nie traktuje flirtu z Jeremim na serio. Zamiast tego angażuje się w "Niech no tylko zakwitną jabłonie". Po sukcesie wodewilu Osiecka wyjeżdża do Złotych Piasków w Bułgarii, wcześniej spędzając z Jeremim Przyborą upojną noc. Mężczyzna telefonuje do będącej na wakacjach artystki, by poinformować ją, że zdobył dla nich mieszkanie. 

Osiecka – odc 6 gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek serialu Osiecka? Nowy odcinek serialu Osiecka wyemitowany zostanie w niedzielę, 3 stycznia 2021 r. o godz. 20:15 przez telewizyjną Jedynkę. 

Czytaj także: Osiecka. Co się wydarzy w 3 i 4 odcinku?

Jeśli nie zdążycie zobaczyć serialu na antenie TVP – nic straconego. Nowy odcinek Osieckiej dostępny jest także w Internecie – na stronie VOD TVP. 

Osiecka – książki 

Scenariusz serialu Osiecka inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z życia znanej artystki, jednak nie wszystkie informacje zgadzają się z faktami z życia Agnieszki Osieckiej. Jeśli chcecie poznać pełne losy Osieckiej, koniecznie sięgnijcie po biografię Agnieszki Osieckiej

Spośród publikacji wyróżnić możemy m.in. Zachłanne na życie autorstwa Sławomira Kopra. Książkę kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zachłanne na życie
Sławomir Koper1
Okładka książki - Zachłanne na życie

Najciekawsze kobiety swojej epoki: Agnieszka Osiecka, Małgorzata Braunek, Kalina Jędrusik, Elżbieta Czyżewska w opisie najpoczytniejszego polskiego autora...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje