Pamiętniki z wakacji odc. 65: Wystawna kolacja, wielka impreza w wilii i wściekłość milionera. Streszczenie 65 i 66 odcinka

Data: 2024-04-11 08:38:18 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Pamiętniki z wakacji wróciły. Dziś w telewizji, na kanale TV4 obejrzymy 65 odcinek programu. Czeka nas wystawna kolacja, wielka impreza w wilii i wściekłość milionera. Co jeszcze się wydarzy? Przeczytajcie streszczenie 65 odc. Pamiętników z wakacji!

Kadr z serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji" od TV4fot. mat. pras. Polsat

Pamiętniki z wakacji to program, który pokazuje inne oblicze Majorki i Cran Canarii. W czwartek, 11 kwietnie obejrzymy 65 odcinek. Oto jego streszczenie

Pamiętniki z wakacji odc. 65 – streszczenie 

W 65 odcinku serialu Pamiętniki z wakacji Artur zaprasza swoich bliski na wystawną kolację. Prawie wszyscy nie mogą nadziwić się smakołykami, jakie serwowane są w restauracji. Tylko Patrycja wie jak jeść owoce morza. Po posiłku milioner wraz z innymi wraca do wilii, gdzie wybucha awantura. Powodem jest zamówienie przez Patrycję dla Marysi przystojnego masażysty. Ojciec wpada w złość. Gdy dzieci urządzają w domu imprezę, wkrótce je wyrzuca. 

 Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

W tym czasie bezrobotni dostają pracę w hiszpańskiej willi pani Rooth. Mają ją posprzątać. Szczególnie podoba się im basen. Zamiast zajmować się pracą, wskakują do niego, po czym urządzają imprezę mocno zakrapianą alkoholem. Właścicielka wraca wcześniej i zawiadamia policję. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 65 – kiedy w tv? 

65 odc. Pamiętników z wakacji zobaczymy w TV 4 w czwartek, 11 kwietnia 2024 r o 21:00. 

Czytaj też: Czytaj również: Pamiętniki z wakacji odc. 66: Wizyta prawie byłej żony i skręcona noga. Streszczenie 66 i 67 odcinka

Pamiętniki wakacji, paradokumentalny serial można oglądać także na platformie Polsat Box.

Pamiętniki z wakacji odc. 66 – streszczenie

W 66 odcinku Pamiętników z wakacji w wilii Artura zjawia się jego prawie była żona, Urszula. Nie mogąca sobie poradzić z zachowaniem syna, który po wakacjach u ojca dziwnie się zachowuje, odwiedza go, by z nim porozmawiać. Nie ma pojęcia o dziewczynie męża, a także o tym jakie obecnie życie prowadzi. Nie wie co o tym wszystkim myśleć. Rodzinne problemy Artura nie podobają się Patrycji, która robi mu wyrzuty. Artur jednaj inaczej już patrzy na jej zachowanie. Milioner w towarzystwie żony zachowuje się inaczej. 

 

Przeczytaj także:


Bezrobotni i leniwi koledzy mają kłopoty. Tylko Miki pracuje, pieniędzy wiecznie brakuje. Niebawem jego praca staje się zagrożona. W bójce z pijanymi turystami skręca nogę. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 66 – kiedy i gdzie zobaczyć? 

66 odcinek „Pamiętników z wakacji" zobaczymy w TV 4 w piątek, 12 kwietnia 2024 r. o godzinie 21:00. Odcinki dostępne na Polsat Box.

Tagi: pamiętniki z wakacji, seriale, paradokumentalne, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje