Pamiętniki z wakacji odc. 70: Lekkoduchy mają pracę, a Artur jest bliski bankructwa. Streszczenie 70 i 71 odcinka

Data: 2024-04-17 15:54:54 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Pamiętniki z wakacji wróciły. Dziś w telewizji, na kanale TV4 obejrzymy 70 odcinek programu, w którym lekkoduchy otrzymują pracę, a Artur jest bliski bankructwa. Co jeszcze się wydarzy? Przeczytajcie streszczenie 70 odc. Pamiętników z wakacji!

Kadr z serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji" od TV4.fot. mat. pras. Polsat

Pamiętniki z wakacji to program, który pokazuje inne oblicze Majorki i Cran Canarii. W środę, 17 kwietnie obejrzymy 70 odcinek. Oto jego streszczenie

Pamiętniki z wakacji odc. 70 – streszczenie 

W 70 odcinku serialu Pamiętniki z wakacji lekkoduchy nie mają gdzie mieszkać. Przechodząc obok luksusowego hotelu znajdują portfel, który należy do biznesmena Don Juana. P wielu słownych bojach, ostatecznie postanawiają zwrócić zgubę, licząc na nagrodę. Bogaty Hiszpan jednak nie chce dać im kasy, a proponuje pracę. Mają zająć się jego nastoletnim synem, Diego. 

 Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Tymczasem Artur odbiera nocy telefon. Pomocy mężczyzny, szczególnie jego pieniędzy potrzebują Kora oraz Aneta. Kiedy jechały na imprezę, i miały wypadek. Artur wpada w kłopoty. Po pierwsze zaraz zbankrutuje, po drugie drogi prezent dla Patrycji, biżuteria, okazuje się takim nie być. Narzeczona robi mu awanturę. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 70 – kiedy w tv? 

70 odc. Pamiętników z wakacji zobaczymy w TV 4 w środę, 17 kwietnia 2024 r o 21:00. 

Czytaj też: Czytaj również: Pamiętniki z wakacji odc. 71: Lekkoduchy mają na pieńku z gangsterami, a milioner wciąż imprezuje. Streszczenie 71 i 72 odcinka

Pamiętniki wakacji, paradokumentalny serial można oglądać także na platformie Polsat Box.

Pamiętniki z wakacji odc. 71 – streszczenie

W 71 odcinku Pamiętników z wakacji Artur i Urszula poszukują syna. W tym samy czasie lekkoduchy uciekają przed gangsterami Don Juana. Chico twierdzi, że powinni wtopić się w tłum, ale panikują, i ucieczka słabo im wychodzi. Postanawiają wrócić do Polski. Na lotnisku jednak widzą biznesmena wraz z ochroniarzami. Gubią pościg, a kolejną noc spędzają pod mostem. Kolejnego dnia postanawiają spotkać się z gangsterem i przeprosić go za to jak traktowali jego syna. 

 

Przeczytaj także:


W wilii Artura następuje spokój. Urszula jednak uważa, że towarzystwo z jakim przebywa jej syn, nie jest dla niego dobre. Artur imprezuje, podrywa nowe dziewczyny, a jego syn strasznie tęskni za matką. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 71 – kiedy i gdzie zobaczyć? 

71 odcinek „Pamiętników z wakacji" zobaczymy w TV 4 w czwartek, 18 kwietnia 2024 r. o godzinie 21:00. Odcinki dostępne na Polsat Box.

Tagi: pamiętniki z wakacji, seriale, paradokumentalne, telewizja, tv4,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje