"Paryżanka" – zakochana w prowincji 

Data: 2020-07-15 10:50:30 Autor: pobarski
News -

Paryżanka to pochodząca z 2017 r. produkcja przedstawiająca losy młodej, ambitnej menadżerki z Paryża, która niespodziewanie wysłana zostaje do Kraju Basków. 

Paryżanka to francuska komedia romantyczna z 2017 r., która przedstawia losy kobiety wysłanej w celach biznesowych do Kraju Basków. 

Paryżanka – opis

O czym jest film Paryżanka? Film przedstawia losy Sibylle Garnier, ambitnej menadżerki sieci supermarketów, która zajmuje się pozyskiwaniem nowych miejsc na budowę sklepów. Życie kobiety to pasmo sukcesów – niebawem ma wyjść za mąż, a w pracy czeka na nią awans. Musi najpierw jednak przekonać do sprzedaży ziemi pewnego sklepikarza z Kraju Basków. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina traci dziecko. Co wydarzy się w 13 i 14 odcinku? 

Wkrótce kobieta wyjeżdża w podróż na prowincję, gdzie spotkać ma się z niemal osiemdziesięcioletnim właścicielem starego sklepu z narzędziami, który od lat przynosi straty. Menadżerka jest pewna, że staruszek przychyli się do jej propozycji – tymczasem okazuje się, że ekscentryczny właściciel sklepu nie ma zamiaru sprzedać swojego sklepu pod kolejny supermarket. W tej decyzji utwierdza go jego młody, przystojny bratanek Ramon. 

Kobieta będzie musiała się nieźle natrudzić, by przekonać mężczyzn. Zwłaszcza upartego Ramona. Niespodziewanie, pochodzący z różnych światów Sibylle i Ramon odnajdą wspólny język. 

Paryżanka – obsada 

Kto wystąpił w filmie Paryżanka? W postać Sibylle, głównej bohaterki, wcieliła się Elodie Fontan. U jej boku wystąpił Florent Peyre, który zagrał postać Ramona. 

Czytaj także: "Doktor Bogumił" – nowa książka autorki "Stulecia Winnych"! 

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Daniel Prevost, Nicolas Bridet, Barbara Cabrita, Ludovic Berthillot oraz Damien Ferdel. 

Paryżanka – gdzie obejrzeć? 

Film Paryżanka wyemitowany zostanie w telewizji w połowie lipca. Produkcja pojawi się na ekranach w środę, 15 lipca o godz. 20:10. 

Paryżanka – opinie

Co warto wiedzieć na temat filmu Paryżanka (Mission Pays Basque)? Produkcja dość ciepło przyjęta została przez widzów, chociaż jest to typowo telewizyjna produkcja. Film otrzymał wiele pozytywnych opinii, w których widzowie podkreślali, że Paryżanka to wesoła produkcja, o ciekawej fabule i rozgrywająca się w świetnej scenerii. 

Paryżanka – książka

Film Paryżanka powstał na podstawie scenariusza stworzonego przez Michela Delgado oraz Erica Heumann. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby bezpośrednio do fabuły tej produkcji. 

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach" – serial TVP. O czym jest?

Zamiast tego możemy polecić wam inny tytuł – powieść Bezpieczna przystań autorstwa Nicholasa Sparksa. Publikacja przedstawia losy kobiety, Beth, która uciekając przed przeszłością, znajduję schronienie w nadmorskiej miejscowości. Tam rozpoczyna ciekawą znajomość z właścicielem lokalnego sklepiku.

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje