Pierwsza mi這嗆 - 3649 i 3650 odcinek. "Daira" postanawia powiedzie Leszkowi prawd o sobie. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-09-14 09:29:18 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3649 i 3650 odcinek. W kolejnym odcinku "Daria" postanawia wyjawić Leszkowi sekret swojego życia. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3649 odcinka serialu

W 3649 odcinku serialu Pierwsza miłość Dorota martwi się zdrowiem Jadwigi, które mocno się pogorszyło. Leszek mówi ojcu o swoich planach względem "Darii". Kobieta wyznaje mu, że już nie mogą się spotykać. Postanawia powiedzieć  mu wszystko o swoim życiu. Emil i Dominika zbliżają się do siebie. Jeszcze nie mają świadomości, że żyją kłamstwie. Olek próbuje pozbyć się natrętnej Wioletty, która nie przyjmuje do wiadomości odrzucenia. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3648 i 3649 odcinek. Kinga mówi rodzinie, że mus poddać się operacji. Streszczenie odcinków

Pomoc w pozbyciu się niepotrzebnego gościa oferuje Malwina. Skłócić sąsiadki, i dowiedzieć się co robiły Kalina i Oliwka, próbuje Michał. Wciąż przekonuje Artura, że Dorota świadomie uciekła z domu, nie chcąc być ani matką, ani partnerką. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3649 odcinek serialu?

Premiera 3649 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na czwartek, 14 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Powtórka odcinka w piątek, 15 września, o godzinie 9:05, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3650 odcinka serialu

W 3650 odcinku serialu Pierwsza miłość Wiktorii udaje się wypędzić Wiolettę z domu. Siostrę, która się załamała wspiera Malwina. Wiktoria, choć Olek robi wszystko, nie chce przyjąć swego męża, Olka. Ten reaguje bardzo ostro, co kończy się pomocą mieszkańców Wadlewa. Do domu ciotki Leszka zaprasza "Daria". Chce go przestawić ciotce, by ta przestała się już przejmować. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Klinikę ma niebawem opuścić Magda. Czekają na nią Kalina i jej ojciec. Pobyt w klinice bardzo pomaga Magdzie. Lucynka, która przejęła siłownię, ponownie wpada w kłopoty. Boryka się z długami i lichwiarzem, który jest nieuczciwym człowiekiem. Jej sytuacja jest beznadziejna. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3650 odcinek serialu?

Premiera 3650 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na piątek, 15 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Stan gry: trudna relacja w politycznym śledztwie...

3650 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX. Powtórkę będzie można obejrzeć w poniedziałek, 18 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Zapukaj do moich drzwi, której autorem jest Agnieszka Maksymiuk.

Książkę "Zapukaj do moich drzwi" wydawnictwa Poligraf w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Ksi璕a zakl耩
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka
Ksi璕a zakl耩
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjd
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjd
Ulice
Anna Skowro雟ka
Ulice
Dolina szpieg闚
Robert Michniewicz
Dolina szpieg闚
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Poka wszystkie recenzje