Pierwsza miłość - 3502 i 3503 odcinek. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu?

Data: 2022-11-23 11:00:01 Autor: Awolusi
udostępnij Tweet

Przed nami 3502 i 3503 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. Co czeka widzów w 3502 odcinku?

Obrazek w treści Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3502 odcinka serialu

W 3502 odcinku Pierwsza miłość  Kina cieszy się, że Janek wspiera swoim doświadczeniem Martę. Oboje przeżyli porwanie. Dorota i Tosia odwiedzają Lucynę, gdzie niespodziewanie pojawia się Szymon. Chce pokazać um, co wybrał na prezent dla mieszkanki sierocińca, czyli Lusi. Lucynka obawia się tego, że jej matka nie zrzekła się praw, ale wie już, co w tej sprawie zrobić. 

Czytaj również:  Wataha 3 - co wydarzy się w 1, 2 oraz 3 odcinku 3 sezonu serialu?

Biały jest zdania, że Filip skrzywdzi Ankę, a Sebastian stara się go uspokoić. Jessica martwi się tym, że nie wygra reality show, bo Marzena jest za mało przebojowa. Przypomina jej się pobyt u Tęcwałów. Ma jednak pomysł na to, jak podbić oglądalność. Wenerski jest wściekły, że jego syn ukradł kartę płatniczą i zapłacił nią za wynajem drogiego mieszkania. Ten udaje, że nie wie, o co chodzi. Piotrek ma niespodziewanego gościa. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3502 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3502 odcinku Pierwsza miłość odbędzie się w środę, 23 listopada 2022 o godzinie 18.00 na antenie Polsatu.

Czytaj również:  Handel - dramat kryminalny o handlu ludźmi z Alicją Bachledą-Curuś

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 w czwartek, 24 listopada 2022 o godzinie 9.00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3503 odcinka serialu

W 3503 odcinku Pierwsza miłość Anitę niepokoi, że Janek pojawił się w siedzibie stacji, skąd go przecież zwolniono. Informuje ochronę. Filip ma kłopoty z właścicielem mieszkania, w którym urządził imprezę, ale Wenerski nie ma zamiaru mu pomagać. Niespodziewane wsparcie okazuje Biały. Marysia słyszy niepokojące plotki odnośnie Weroniki i Samuela. 

Czytaj również:  Wspaniałe stulecie: Ibrahim Pasza zgadza się na warunek Hürrem. Co wydarzy się w 151 i 152 odcinku serialu?

Zastanawia się, czy powinna o tym powiedzieć Kacprowi. Śmiałek jest zmartwiony faktem, że reality show tak bardzo absorbuje mieszkańców Wadlewa. Ma pomysł, jak to zmienić. Arczi wspiera Michała w dojściu do formy, ale to trudny pacjent. Tomek dowiaduje się pewnych rzeczy o nowym znajomym Jolki. Chce zrobić prawo jazdy, o opłacenie którego prosi mamę. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3503 odcinek serialu?

Premiera 3503 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na czwartek, 24 listopada 2022 na godzinę 18.00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 3 i 4 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

3503 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Poszukujecie historii podobnych do Pierwsza miłość? Koniecznie sprawdźcie książkę Przebaczam ci! Powieść Małgorzaty Lis to historia o tym, że przebaczenie może stać się drogą do miłości. Czy słowa przysięgi małżeńskiej to tylko romantyczna obietnica, czy deklaracja? 

Książkę Przebaczam ci w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale tv, polskie seriale,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje