Pierwszy zwiastun drugiego sezonu You zapowiada wielką zmianę!

Data: 2019-12-06 23:54:03 Autor: tadas
News - Pierwszy zwiastun drugiego sezonu You zapowiada wielką zmianę!

Netflix opublikował pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu "YOU", który wprowadzi wielką zmianę dotyczącą głównego bohatera!
 
Najnowszy materiał wideo koncentruje się na postaci Joe, który wprowadza nas w atmosferę i klimat drugiego sezonu. Jak się okazuje, główny protagonista zdecyduje się na mocny i nieco zaskakująco krok w postaci zmiany swojej tożsamości.

Akcja drugiego sezonu tym razem zabierze nas do Los Angeles, gdzie tajemnica poczynań Joe w Nowy Jorku nie jest znana. Nasz nowy/stary Will będzie dążył ze wszystkich sił, aby nowa dziewczyna nie miała pojęcia w czyje sidła wpadła.
 
Celem na ten sezon jest zapewnienie widzom jeszcze ciekawszej i mocniej wciągającej opowieści łączącej ze sobą zarówno większą dawkę mrozu jak również klimat odnoszący się do słynnego Hollywood, serca całego, światowego przemysłu filmowemu.

Premiera drugiego sezonu serialu "YOU" zaplanowana została na 26 grudnia 2019 roku na platformie Netflix. W tym miejscu znajdziecie najważniejszejsze informacje o drugim sezonie "YOU".

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ty
Caroline Kepnes3
Okładka książki - Ty

Książka w stylu ,,Greya", ale na zdecydowanie wyższym poziomie literackim, pokazująca psychologiczne motywacje działań osób owładniętym obsesją;...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo