Powrót Bena – Przerwa w odwyku....

Data: 2021-01-10 08:30:01 Autor: tadas

Film Powrót Bena to niezwykła opowieść kontrująca się na zaprezentowaniu widzom opowieści o tytułowym powrocie syna, który wyrwał się z ośrodka odwykowego, mając nadzieję na pomoc troskliwej matki. Czy to zdarzenie zmieni chłopaka? Czy uda mu się wyrwać z nałogu?

Obrazek w treści

Powrót Bena to amerykański film z gatunku dramat obyczajowy z 2018 roku w reżyserii Peter Hedges.

Powrót Bena – opis

O czym jest film Powrót Bena? Holly Burns powracając z zakupów przed świętami Bożego Narodzenia zostaje zaskoczona przez swojego syna Bena, który wyrwał się z ośrodka odwykowego, gdzie miał leczyć się ze swojego nałogu. Chłopak rzekomo za wskazaniem terapeuty, ma odbyć spotkanie z rodziną w domu, dzięki czemu ma nabrać sił do dalszej walki ze sobą. 

Kobieta pozwala mu pozostać u siebie, umawiając się z nim, że w ciągu doby nie spróbuje jej uciec na całkowitą wolność.

Czytaj także: "Szybki jak śmierć" – niebezpieczny biznes

Narkotykowy głód jest jednak potężny, a lokalna grupa wsparcia ma posłużyć mu do... nieco innej kuracji. Holly w jego rzeczach odkrywa kolejną porcję używek. W dodatku Ben dokonuje ponoć włamania oraz uprowadzenia psa. Z czasem okazuje się, że za tym czynem stoi diler Clayton....

Powrót Bena – obsada

Kto wystąpił w Powrót Bena? Najważniejsza rola przypadła Julii Roberts, aktorce doskonale nam znanej z występów w Cudowny chłopakOcean’s Twelve: DogrywkaRaport Pelikana, Uśmiech Mony Lizy, Nothing Hill.

Czytaj także: Hobbit: niezwykła podróż – Gandalf, Bilbo oraz krasnoludy ruszają do walki ze Smaugiem!

U jego boku wystąpili Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss czy Hugo Weaving.

Powrót Bena – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Powrót Bena? Emisja telewizyjna odbędzie się w niedzielę, 10 stycznia o godzinie 21:50 na antenie telewizji TVP 2. 

Czytaj także: "Dracula: Historia nieznana" - czy Drakula istniał naprawdę?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Powrót Bena – opinie

Film Powrót Bena doczekał się naprawdę ciepło przyjęcia, będącego wynikiem bardzo dobrego scenariusza oraz gry aktorskiej, w szczególności Julii Roberts.

Czytaj także: Rozkład jazdy jak czytnik e-booków

Powrót Bena – książka

Film Powrót Bena bazuje na scenariuszu Petera Hedgesa, który wykonał naprawdę dobrą pracę, którą doceniło wielu krytyków. Być może jednak po seansie zechcecie zapoznać się z książką w innym klimacie - Powrót, Bena Shepharda.

Książkę Powrót w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.