Premiery kinowe w dniach od 25 do 2 lipca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2021-06-25 11:04:01 Autor: adudek

Po raz kolejny, jak co tydzień zapraszamy Was do przyjrzenia się temu co trafiło na srebrny ekran. Sprawdźmy jaki repertuar przyszykowały w tym tygodniu kina. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 25 do 2 lipca w kinach mniej bogata oferta filmowa.
  • Wśród premier zarówno filmy polskie, intrygujące dramaty czy film pełen akcji.
  • Koniecznie sprawdźcie jeszcze co znalazło się w ofercie kinowe w zeszłym tygodniu..

Przed nami kolejny filmowy tydzień w kinach. Zapraszamy zatem na przegląd premier filmowych, na które w tym tygodniu możecie wybrać się do placówki kinowej.  W ofercie filmy polskie, kolejna osłona znanej filmowej serii, a także coś dla młodszych widzów. 

Premiery kinowe od 25 czerwca do 2 lipca 2021 roku

Kina zapraszają na kolejne seanse. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym, zachowaniu odległości i maseczkach. Oto repertuar kin na nadchodzący tydzień! 

Szybcy i wściekli 9 – premiera 25 czerwca 2021 roku

Zaczynamy od dziewiątej już odsłony filmu, w którym liczy się nie tylko akcja, ale i szybkie samochody. Kolejna częśc serii Szybcy i wściekli skupia się na Dominicu, który prowadzi spokojne życie, wraz z żoną i synem. Niestety sielanka zostaje przerwana przez powrót duchów przeszłości. Celem jest zemsta na Domie i jego grupie. 

Supernova – premiera 25 czerwca 2021 roku

Wzruszający dramat, który dostał już dwie nominacje do filmowych nagród, opowiadający o kochającej się bezgranicznie parze, Samie i Tuskeru. Mężczyźni, dowiadując się, że ich miłość może być przerwana przez chorobę, postanawiają ruszyć w podróż, której celem jest sprawdzenie ich więzi i miłości. 

Niepamięć - premiera 25 czerwca 2021 roku

Tym razem komediodramat, nawiązujący do trwającej na świecie pandemii, ale obrazujący ją w nieco inny sposób. Historia mężczyzny, który przeżywszy pandemię i chorobę, trafia na rehabilitację. Ma ta na nowo zbudować sobie tożsamość, której nie ma, bo jej nie pamięta. 

Lato '85 – premiera 25 czerwca 2021 roku

Kolejny komediodramat, rozgrywający się, jak w tytule, latem 1985 roku. Bohaterem tej francuskiej produkcji jest szesnastoletni Alexis, który wraz z rodzicami przeprowadza się do niewielkiego miasteczka w Normandii. Pewnego letniego dnia wypływa za daleko swoją łódką, i zostaje uratowany przez nieznanego mu chłopca, w którym się zakochuje. 

Miasto - premiera 25 czerwca 2021 roku

Pierwsza polska propozycja kinowa, film będący kryminałem o samotnym detektywie, który ma za zadanie rozwiązać zagadkę tajemniczego mordu. Przybywa zatem do miasta, w którym szybko wpada w pułapkę, stając się pionkiem w grze między miejscowym gangsterem o ksywie Wielki oraz wynalazcą, niejakim Profesorem. Gdy na jego drodze pojawia się także kobieta, sprawy znacznie bardziej się komplikują. 

Ciotka Hitlera - premiera 25 czerwca 2021 roku

Druga polska propozycja kinowa, która będzie także dostępna na TVP VOD, dramat wojenny, który pokazuje trudne wybory moralne. Bohaterem filmowej opowieści jest Leon, piaskarz na Wiśle, która wraz z synami wyławia z rzeki kobietę z dzieckiem. Wkrótce okazuje się, że są Żydówkami, które uciekły z Warszawy, nie mogą się już dłużej tam ukrywać. Leon zostaje postawiony przed trudnym wyborem moralnym. Chce wszystkimi siłami ratować kobietę i jej dziecko, jednocześnie narażając siebie i najbliższych. 

Kapitan Szablozęby i magiczny diament - premiera 25 czerwca 2021 roku

Kończymy propozycją dla najmłodszych widzów, a właściwie całej rodziny, animowanym filmem przygodowym z Norwegii, którego bohaterem jest tytułowy Kapitan Szablozęby i jego załoga. Piraci ruszają w rejs, którego celem jest odnalezienie magicznego diamentu spełniającego każde życzenie. Sądzą, że klejnot ten ukrywa chłopiec o przydomku Paluch. Porywają chłopca, a wtedy na ratunek rusza mu jego przyjaciółka Weronika. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Orkiestra z Auschwitz
Marcin Lwowski
Orkiestra z Auschwitz
Dzień prawdy
Anna M. Brengos
Dzień prawdy
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Czerwony lotos
Arkady Saulski
Czerwony lotos
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Yasuke. Afrykański samuraj w feudalnej Japonii
Thomas Lockley, Geoffrey Girard
Yasuke. Afrykański samuraj w feudalnej Japonii
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Pokaż wszystkie recenzje