Premiery kinowe w dniach od 18 do 25 czerwca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2021-06-18 10:10:01 Autor: adudek

Jak co tydzień serdecznie zapraszamy Was do przyjrzenia się temu co czeka nas w kinach w nadchodzących tygodniu. 

Obrazek w treści

  • W dniach od 18 do 25 czerwca w kinach bogata oferta filmowa.
  • Wśród premier zarówno filmy polskie, trzymające w napięciu thrillery i animacje.
  • Koniecznie sprawdźcie jeszcze co znalazło się w ofercie kinowej zeszłym tygodniu.

Przed nami kolejny kinowy tydzień. Zatem zapraszamy na przegląd premier jakie w nadchodzących siedmiu dniach zadebiutują na wielkim ekranie. W ofercie filmy polskie, intrygujące thrillery, a także produkcja nagrodzona Oskarem. Znajdzie się także coś dla najmłodszych widzów.

Premiery kinowe od 18 do 25 czerwca 2021 roku

Kina zapraszają na kolejne seanse. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym, zachowaniu odległości i maseczkach. Oto repertuar kin na nadchodzący tydzień! 

Minari – premiera 18 czerwca 2021 roku

Zaczynamy od nagrodzonego Oskarem oraz czternastoma innymi nagrodami i wyróżnionego innymi nominacjami dramatu Minari. To ciepła, pogodna opowieść o koreańskiej rodzinie szukającej lepszego życia w Arkansas, w Ameryce. Nowe życie przynosi im nowe zajęcie, jakim jest prowadzenie farmy z nietypowymi warzywami. 

Małe rzeczy – premiera 18 czerwca 2021 roku

Tym razem połączenie dramatu, thrillera i kryminału, w trzymającym w napięciu filmie o seryjnym mordercy. Bohaterami amerykańskiej produkcji z Denzelem Washingtonem i Rami Malekiem są  szeryf Joe Deacon, oddelegowany do Los Angeles i sierżant Jim Baxter, wplątani w intrygę, której korzenie sięgają głęboko w przeszłość.

Ci którzy życzą mi śmierci – premiera 18 czerwca 2021 roku

Kolejny, tym razem klasyczny thriller, skupiający się na nastolatku, który pewnego dnia jest świadkiem brutalnego mordu. Ścigany przez dwóch zabójców, trafia do leśnej strażniczki, w której postać wcieliła się Angelina Jolie. Kobieta postara się ochronić chłopca, zarówno przed bandytami, jak i szalejącym pożarem lasu.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – premiera 18 czerwca 2021 roku

Nowa odsłona serii filmów "Piła" balansujących między horrorem a thrillerem, która tym razem skupia się na detektywie Ezekielu „Zeke” Banksie. Pozostający w cieniu swojego ojca śledczy, wraz ze swoim nowym policyjnym partnerem prowadzą śledztwo, które łudząca przypomina zbrodnie dokonywane przed laty. Wkrótce zostają wplątani w bardzo przewrotną i okrutną grę. 

Sweet – premiera 18 czerwca 2021 roku

Dramat przedstawiający trzy dni z życia pewnej fintess motywatorki, która cieszy się wielką popularnością we wszelakich mediach społecznościowych. I choć obserwują ją miliony, choć w sieci jest celebrytką to w prywatnym życiu wcale się jej nie układa. 

Luca – premiera 18 czerwca 2021 roku

Pierwsza w zestawieniu tygodniowych premier produkcja dla najmłodszych, także dla całej rodzina. Film animowany w komediowo-przygodowym stylu, wspólna produkcja Disney i Pixar, przenosząca widzów na Włoską Rivierę, gdzie wakacje spędza dwóch chłopców, którzy skrywają pewną zaskakującą tajemnicę. Tak naprawdę są oni morskimi potworami, pochodzącymi z krainy znajdującej się tuż pod powierzchnią morza. Zetknięcie z wodą, może ujawnić ich sekret. 

Piotruś Królik 2: Na gigancie - premiera 18 czerwca 2021 roku

Druga propozycja dla całej rodziny, film bez ograniczeń wiekowych i kolejna część przygód sympatycznego, choć nieco złośliwego królika Piotrusia. Zwierzak ułożył sobie życie z Bea Thomas, postarał się także pozbyć złośliwości i wiecznego rozrabiania. Jednak pewnego dnia odkrywa, że cechy, które postanowił ukryć, pomagają mu w obcym mu świecie. 

Ostatni komers - premiera 18 czerwca 2021 roku

Pierwsza polska propozycja kinowa na ten tydzień, dramat, w którym śledzimy wydarzenia ostatniego tygodnia w pewnym niewielkim gimnazjum, w równie niedużym miasteczku. Film koncentruje się na grupie nastolatków spędzających czas pozostały do ostatniej przed komersem imprezy, na miejskim basenie. W ciągu tych zaledwie paru dni, wydarzą się w ich życiu ważne dla nich chwile. 

W jak morderstwo - premiera 18 czerwca 2021 roku

I ponownie polska produkcja, tym razem komedia kryminalna oparta na powieści W jak morderstwo, autorstwa Katarzyny Gacek. Opowieść o kochającej czytać kryminały gospodyni domowej o imieniu Magda oraz nieporadnym komisarzu Jacku Sikorze, zajmującymi się sprawą zagadkowego mordu kobiety, która na szyi miała wisiorek z literą „W”.

Najlepsze lata - premiera 18 czerwca 2021 roku

Włoski dramat, którego akcja toczy się na ulicach Rzymu, podczas zamieszek w roku 1982. Trzech nastolatków, Paolo, Giulio i Riccardo, staje się wtedy nierozłączną paczką przyjaciół. Pewnego dnia w ich życie wkracza piękna Gemma, w której Paolo się zakochuje. Z czasem ich idealistyczne plany weryfikuje życie, niosąc także wielkie rozczarowania. 

Zwykłe wesele - premiera 18 czerwca 2021 roku

Tym razem klasyczna amerykańska komedia romantyczna, o pewnej pochodzącej z Persji rodzinie. Rodzice chcą dla swojej córki, Noushy tradycyjnego perskiego wesela. Problem w tym, że ta zakochuje się w biseksualnym artyście, aktywiście i didżeju, który na dodatek nie ma własnego mieszkania, a jego lokum jest stary magazyn. 

Paryskie tango - premiera 18 czerwca 2021 roku

Ostatnią propozycją kinową na ten tydzień jest komedia, tym razem francuska, która opowiada historię znanej piosenkarki o imieniu Sol, od lat mieszkającej w Buenos Aires. Pełna energii i pogody ducha, we wnętrzu skrywa pustkę i smutek, związany ze przedwczesną śmiercią jej syna. Pewnego dnia postanawia wrócić do Francji, by zbliżyć się do swego wnuka i synowej, której nigdy nie widziała na oczy. Udając sąsiadkę, wkrótce zostaje poproszona o przyjęcie pracy jako pomoc domowa u swojej synowej. To nakręca spiralę zabawnych, ale i tajemniczych wydarzeń.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Orkiestra z Auschwitz
Marcin Lwowski
Orkiestra z Auschwitz
Dzień prawdy
Anna M. Brengos
Dzień prawdy
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Czerwony lotos
Arkady Saulski
Czerwony lotos
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Yasuke. Afrykański samuraj w feudalnej Japonii
Thomas Lockley, Geoffrey Girard
Yasuke. Afrykański samuraj w feudalnej Japonii
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Pokaż wszystkie recenzje