Quantcast

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 13 do 19 stycznia 2023 roku

Data: 2023-01-13 21:31:03 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Ten tydzień zapowiada się niezwykle obiecująco. W kinach będziemy mogli zobaczyć aż osiem nowych produkcji! Wśród nichkażdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Obrazek w treścifot. Pexels
  • Od 13 do 19 stycznia 2023 roku do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród nich sporo produkcji z różnych stron świata
  • W kinach cały czas są dostępne filmy, które miały premierę między 6, a 12 stycznia 2023 roku.

W zeszłym tygodniu, w kinach zadebiutowały zaledwie trzy nowości: W trójkącie, Na twoim miejscu, Kot w butach: Ostatnie życzenieCały czas są one dostępne do obejrzenia na wielkich ekranach w całej Polsce. A jakie produkcie w tym tygodniu mają swoją kinową premierę?

Premiery kinowe od 13 do 19 stycznia 2023 roku

Wszystkie osiem premier tego tygodnia od dziś – 13 stycznia 2023 roku – można znaleźć w kinach w całej Polsce. Poniżej przygotowaliśmy dla was opis każdej z produkcji, jak i jej zwiastun. 

Nadchodzące premiery kinowe

Czy zamierzasz wybrać się do kina w nadchodzącym czasie?

Tak, jest wiele świetnych premier!
Nie, nie znalazłem niczego dla siebie

Gra fortuny – premiera 13 stycznia 2023 roku

Gra fortuny to film, który powstał dzięki amerykańsko-chińskiej współpracy. Produkcja szpiegowska przedstawia historię agenta MI6, który został zwerbowany przez światową grupę wywiadowczą Five Eyes. Wraz ze swoimi towarzyszami, będzie musiał powstrzymać groźnego handlarza bronią. Do tej dziwacznej ekipy dołączy także prawdziwy gwiazdor Hollywood. Jakie będzie jego zadanie?

M3GAN – premiera 13 stycznia 2023 roku

M3GAN to amerykański horror science-fiction. Produkcja opowiada o pracowniku firmy zabawkowej. Pewnego dnia tworzy on lalkę przypominającą człowieka. Tytułowa M3GAN działa dzięki sztucznej inteligencji. Robot trafia do rodziny, gdzie powoli zaczyna się buntować i żyć swoim życiem. Z czasem lalka robi się coraz bardziej brutalna i agresywna. 

Godland – premiera 13 stycznia 2023 roku

Godland to międzynarodowa produkcja, która opowiada o luterańskim księdzu Lucasie. Młody duński duchowny zmierza do swojej nowej parafii. Towarzyszy mu lokalny przewodnik Ragnar. Razem przedzierają się przez zimne strumienie i nagie skały. Ich relacja od początku będzie skomplikowana. Mężczyźni mają w głowie zupełnie inny obraz księdza, co stanie się powodem do wielu sprzeczek.

Lunana. Szkoła na końcu świata – premiera 13 stycznia 2023 roku

Lunana. Szkoła na końcu świata to dramat o początkującym piosenkarzu. Mężczyzna wraz z babcią mieszka w stolicy Buthanu. Jego największym marzeniem jest wyjazd do Australii. Zanim jednak będzie mógł starać się o wizę czeka go ostatni rok rządowej służby nauczycielskiej. Zostanie skierowany do położonej na wysokości pięciu tysięcy metrów szkoły. To znacznie różni się od jego dotychczasowego życia i chociaż początkowo Ugyen nie czuje w tej placówce dobrze, to jednak zaangażowanie młodych uczniów zmieni jego zdanie o tym miejscu. Czy uda mu się mimo wszystko odnaleźć?

Ślub doskonały – premiera 13 stycznia 2023 roku

Ślub doskonały to polska komedia pomyłek. Produkcja opowiada o ślubie, podczas którego wiele poszło nie tak. Jednak nawet początki nie były idealne. Panna młoda jest w ciąży, jednak to nie pan młody jest ojcem. Właściwie to poznał on swoją przyszłą żonę niedawno, a do ożenku został przymuszony szantażem. A co się wydarzy w dzień ceremonii? Pan młody budzi się w pokoju u boku kochanki i to nie jedyny problem! Prawdopodobnie o tym zwariowanym ślubie ludzie będą gadać jeszcze przez wiele następnych lat. 

Wilcze stado – premiera 13 stycznia 2023 roku

Wilcze stado to południowokoreański thriller akcji, który opowiada o grupie skazańców. Są oni transportowani z Filipin do Korei południowej na pokładzie wielkiego kontenerowca. Niespodziewanie uda im się oswobodzić i po kolei rozprawiać się z funkcjonariuszami. Możliwe jednak, że to nie bandyci są prawdziwym zagrożeniem, a to co znajduje się pod pokładem!

Zamek – premiera 13 stycznia 2023 roku

Zamek to litewsko-irlandzki dramat muzyczny. Główną bohaterką filmu jest Monika – trzynastolatka marząca o karierze wokalnej. Pewnego dnia matka dziewczynki zdecyduje się bezdusznie sprzedać keyboard córki. Monika jednak nie podda się tak szybko i postanowi zawalczyć o swoje marzenia. Podejmie się wielu desperackich kroków, by odzyskać swój instrument.

Yuku i magiczny kwiat – premiera 13 stycznia 2023 roku

Yuku i magiczny kwiat to animowany film dla całej rodziny. Tytułową bohaterką produkcji jest mała myszka, która zamieszkuje piwnice wielkiego zamku. Nagle okaże się, że jej ukochana babcia potrzebuje magicznego kwiatu rosnącego tylko w Himalajach. Yuku zdecyduje się ruszyć w drogę mimo trudności i strachu. Na swojej drodze spotka wielu przyjaciół, dzięki którym pokonanie gór wcale nie będzie aż tak trudne.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje