Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 15 do 22 lipca 2022 roku

Data: 2022-07-03 10:35:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu lipca, w kinach nowy filmowy repertuar, w którym nieco więcej filmowych propozycji. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się czasie w kinach!

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 15 do 22 lipca 2022 roku [jpg]

Autor zdjęcia: Skitterphoto z Pixabay

  • Od 15 do 22 lipca do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród premiera polski romans.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 1 do 6 lipca 2022 roku.

W kolejnym lipcowym tygodniu w kinach nowa ponownie uboga oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na ten tydzień oraz propozycję kinowe kolejny tydzień i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 15 do 22 lipca 2022 roku

Powodzenia, Leo Grande  – premiera 15 lipca 2022 roku

Powodzenia, Leo Grande, brytyjski komediodramat o dojrzałej kobiecie imieniem Nancy, która po śmierci swego męża, niezwykle pruderyjnego człowieka, postanawia zaznać przyjemności, na jakie w związku z nim nie mogła liczyć. 

Na chwilę, na zawsze – premiera 15 lipca 2022 roku

Na chwilę, na zawsze, polski film w klimacie romansu, historia Poli, młodej piosenkarki, która po jednym z koncertów, pijana powoduje wypadek. Jej ojciec i zarazem jej menadżer umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie poznaje charyzmatycznego instruktora, Borysa. Między dwójką rodzi się uczucie. 

Niezgaszalni – premiera 15 lipca 2022 roku

Niezgaszali, animowany film produkcji kanadyjsko-francuskiej, bazujący na opowiadaniu, którego bohaterką jest szesnastoletnia Georgia Nolan, która pragnie być pierwszą kobietą strażakiem. Gdy miasto Boston staje się miejscem tajemniczych podpaleń, dziewczyna przebiera się za mężczyznę i rusza na pomóc ojcu, także strażakowi. 

Ogliki – premiera 15 lipca 2022 roku

Ogliki to również film animowany, tym razem produkcji belgijsko-niemieckiej. Film opowiada o rodzinie Oglików, która poszukuje swojego nowego miejsca na ziemi, nowego domu. Wkrótce trafiają do niesamowitej krainy, wioski o nazwie Śmierdziuszkowo, która ma problem z wysypiskiem śmieci. To dla nich nie problem, gdyż żywią się śmieciami.

Bed Rest – premiera 15 lipca 2022 roku

Bed Rest to tym razem horror produkcji amerykańskiej, który skupia się na opowieści o ciężarnej kobiecie, która leżąc na swoim łóżku, w swoim domu zastanawia się czy jej dom jest nawiedzony. A może jest to tylko jej wyobraźnia?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje