Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 20 do 27 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-20 16:39:36 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień sierpnia przyniesie nowe premiery filmowe. Chociaż w wakacyjnych miesiącach oferta kinowa nie jest tak rozbudowana jak zwykle, to jednak na dużym ekranie pojawi się kilka naprawdę ciekawych nowości, które warto zobaczyć. 

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 20 do 27 sierpnia 2022 roku [jpg]fot. Pixabay
  • Od 20 do 27 sierpnia do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród premier najnowsza część cyklu filmowego After.
  • Wciąż będzie można zobaczyć produkcje, które miały premierę od 12 do 19 sierpnia 2022 roku.

W tym tygodniu oferta kinowa wcale nie będzie aż tak uboga jak poprzednio. Na liście premier znalazło się nawet kilka głośnych produkcji, na które warto wybrać się do kina. Jeśli wśród propozycji nie znajdziecie nic dla siebie, to sprawdźcie, co na ten tydzień zaproponował Netflix. Możecie też zwrócić uwagę na sierpniowe premiery HBO Max.

Premiery kinowe od 20 do 27 sierpnia 2022 roku

After 4. Bez siebie nie przetrwamy – premiera 24 sierpnia 2022 roku

After 4. Bez siebie nie przetrwamy to kolejny już film z serii After. Bazuje on na książce Bez siebie nie przetrwamy autorstwa Anny Todd. Na ekranie ponownie spotykamy się z Tessą i Hardinem. Wydaje się, że nic już nie będzie w stanie zniszczyć ich relacji. Jednak parę czekać będzie największa próba związku, podczas której będą musieli się zmierzyć z rodzinnymi sekretami i demonami z przeszłości. Czy przetrwają to razem?

Cicha ziemia – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Cicha ziemia to dramat, przy którym współpracowali Polacy, Czesi i Włosi. Ta trzymająca w napięciu produkcja opowiada o małżeństwie, które zdecyduje się wynająć dom na słonecznej wyspie. Usterka basenu zapoczątkuje szereg niepokojących wydarzeń. Długo skrywane emocje będą czaić się pod powierzchnią, by zaatakować znienacka.

Bestia – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Bestia to amerykański thriller dziejący się w RPA. Ojciec decyduje się zabrać swoje dwie córki do afrykańskiego rezerwatu przyrody. Zakłócą oni jednak spokój niezwykle groźnego lwa ludożercy. Mężczyzna ze wszystkich sił będzie się starał, by jego dzieci wyszły z tego cało. Sam jednak narazi się na niebezpieczeństwo.

Jak zostałem samurajem – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Jak zostałem samurajem to zabawna animacja dla najmłodszych. Opowiada o Hanku – psie, który od szczeniaczka marzył o sztukach walki. Wybierze się on do obcej wioski, by pod opieką weterana trenować i spełnić marzenia. Niespodziewanie będzie jednak musiał stawić czoła chciwemu złoczyńcy. Uda mu się to tylko dzięki współpracy z innymi.

Północ – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Południowokoreański thriller Północ przedstawia historię głuchej dziewczyny pracującej w call-center, jako konsultant do spraw języka migowego. Pewnego dnia Kim Kyung-mi jest świadkiem brutalnego zabójstwa. Przez to właśnie staje się kolejnym celem dla groźnego seryjnego mordercy. Czy uda jej się ujść z życiem?

Kręgosłup nocy – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Kręgosłup nocy to animacja, której zdecydowanie nie powinno się puszczać najmłodszym. Jest to niesamowita opowieść o konflikcie między światem magii i natury, a szybko rozwijającą się cywilizacją. Historia wciągająca, brutalna i epicka. 

Rodzice kontra influencerzy – premiera 26 sierpnia 2022 roku

Włoska komedia obyczajowa Rodzice kontra influencerzy opowiada o Paolo, wdowcu, który sam wychowuje córkę. Mężczyzna zawsze miał dobre relacje z Simone, jednak po wejściu dziewczyny w okres dojrzewania coś zaczęło się psuć. By udowodnić córce, jak złe są media społecznościowe, których ona tak często używa, ojciec rozpocznie kampanie przeciwko nim. Szybko jednak sam stanie się popularny i wbrew własnej woli będzie nazywany influencerem. Okaże się, że świat Internetu wcale nie jest taki straszny, kiedy korzysta się z niego rozważnie.  

W rytmie rumby – premiera 26 sierpnia 2022 roku

W rytmie rumby to francusko-belgijska komedia. Jej głównym bohaterem jest Tony. Mężczyzna wiele lat temu utracił kontakt z rodziną i teraz żyje samotnie. Po otrzymaniu nie najlepszych wyników badań lekarskich podejmie szalenie odważną decyzję i zdecyduje się na konfrontacje z przeszłością. Zapisze się na kurs tańca prowadzony przez jego córkę. Co wydarzy się na parkiecie?

Tagi: premiery filmowe, filmy,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje