Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 20 do 27 maja 2022 roku

Data: 2022-05-15 11:03:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejny kinowy, ostatni już tydzień majowy, to zapowiedź nowych filmowych premiery. W repertuarze dramaty, produkcja grozy i filmy dla całej rodziny, czyli produkcje familijne. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się tygodniu!

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 20 do 27 maja 2022 roku [jpg]

Autor zdjęcia: Derks24 z Pixabay

  • Od 20 do 27 maja do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji kilka propozycji dla najmłodszych.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 13 do 20 maja 2022 roku.

Kolejny tydzień maja to w kinach nowa oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na kolejny tydzień i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 20 do 27 maja 2022 roku

Mała mama – premiera 20 maja 2022 roku

Mała mama to dramat fantasy, który opowiada dość niecodzienną historię, w której poznajemy dziewczynkę, która przenosząc się w czasie, spotyka inną dziewczynkę, która w przyszłości będzie jej mamą. Wkrótce się z sobą zaprzyjaźniają. 

Złoto – premiera 20 maja 2022 roku

Złoto to natomiast australijski thriller, skupiający się na dwój nieznajomych sobie mężczyznach, którzy podczas podróży natrafiają na wielki samorodek złota. Próbując go wydobyć, jeden udaje się w niebezpieczną podróż po niezbędny sprzęt, zaś drugi walczy z przeciwnościami natury i dzikimi zwierzętami. 

Smutek – premiera 20 maja 2022 roku

Kolejny film to horror o tytule Smutek, produkcja tajwańska, w którym przenosimy się do tajwańskiego miasta, które w skutek dziwnej i przerażającej zarazy, pełne jest ludzi o sadystycznych skłonnościach. W filmie śledzimy losy pary, która spróbuje ocalić własne życie. 

Książę - premiera 20 maja 2022 roku

Książę jest angielskim komediodramatem, którego akcja rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, kiedy to podczas wielkiego i zuchwałego skoku na Galerię Narodową skradziony zostaje bezcenny portret Księcia Wellington, pędzla Goyi. Okazuje się jednak, że tej kradzieży dokonał zwykły taksówkarz, kochający mąż i ojciec, który czasami lubi życiowe wyskoki. Nasz bohater, Kempton Bunton, ma w tym swój cel. Anonimowo zwróci dzieło, gdy władze ustanowią pewne finansowe świadczenia dla najbiedniejszych. 

Yakari i wielka podróż - premiera 20 maja 2022 roku

Kolejna propozycja to film dla najmłodszych, o tytule Yakari i wielka podróż. W animowanej produkcji śledzimy losy indiańskiego chłopca. Yakari z plemienia Siuksów, obdarzonego darem rozmawiania ze zwierzętami. Pewnego dnia rusza w swoją najważniejszą i największą podróż, która pozwoli mu wytropić dzikiego mustanga. 

Felix i ukryty skarb - premiera 20 maja 2022 roku

Kończymy także animacją, o tytule Felix i ukryty skarb, kanadyjską produkcją dna najmłodszych, ale nie tylko, w której ruszamy wraz z tytułowym Felixem na poszukiwanie ojca, który dwa lata temu zaginął na morzu. Felix nigdy w to nie wierzył, więc postanawia go poszukać. Pomocny będzie marynarz - emeryt. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje