Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 3 do 10 czerwca 2022 roku

Data: 2022-05-22 10:38:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny zbliżający się tydzień, tym razem już czerwcowy, przywita nas w kinach bardzo słabą ofertą filmową. W repertuarze na początek kolejnego miesiąca, jedynie dwa filmy. W tym produkcja grozy i animacja. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się tygodniu!

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: onkelglocke z Pixabay

  • Od 3 do 10 czerwca do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji jedynie dwie produkcje.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery  od 20 do 27 maja 2022 roku.

Kolejny tydzień maja to w kinach to nowa, tym razem uboga oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na ten tydzień i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 3 do 10 czerwca 2022 roku

Men – premiera 3 czerwca 2022 roku

Men to thriller w klimacie grozy, produkcje z Wielkiej Brytanii, której bohaterką jest młoda kobieta, wdowa. Po śmierci swego ukochanego męża, postanawia się wyciszyć i spróbować nabrać sił, spędzając wakacje zupełnie sama w pewnej angielskiej posiadłości. Niebawem wokół niej zaczyna kręcić się tajemniczy mężczyzna. 

Foki kontra rekiny – premiera 3 czerwca 2022 roku

Foki kontra rekiny to druga i ostatnia propozycja kinowa na zbliżający się tydzień. Jest to propozycja dla najmłodszych, południowoafrykańska animacja, w której śledzimy losy foki o imieniu Quinn, która po śmierci swojego przyjaciela, zjedzonego przez rekiny, tworzy grypę, zwaną "Team Seal", która rusza do walki z rekinami. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.