Co nowego na Netflix? Premiery od 22 do 29 maja 2022

Data: 2022-05-21 10:05:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Końcówka maja na Netfliksie z nowymi premiera filmowymi i serialowymi. W tygodniu na wraca flagowa produkcja serialowa platformy, Stranger Things, w pierwszej części kolejnego sezonu. Sprawdzamy co tym razem debiutuje na platformie Netflix. 

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Premiery od 22 do 29 maja 2022 [jpg]

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" mogą ponownie oglądać turecki serial Wspaniałe stulecie. W HBO Max zadebiutował nowy serial Miłość ponad czasem, a w serwisie Netflix dużą popularnością cieszy się film Powrót do liceum, serial Prawnik z lincolna czy film Nowy Eden. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Podwodni przyjaciele (sezon 1) – 23.05.2022

Netflix proponuje dla najmłodszych premierę animacji Podwodni przyjaciele, serialu produkcji tajskiej, z przeznaczeniem dla dzieci. Jest to historia przyjaciół mieszkających w oceanie. Bruda, Bobbi, Wayu oraz Puri wiodą zwykłe, ale jednocześnie magiczne życie. 

Szczęśliwej drogi – 23.05.2022

Swoją premierę będzie mieć także turecki dramat Szczęśliwej drogi, który przedstawia losy byłego wojskowego, który boryka się z wojenną traumą i żałobą po bliskiej mu osobie. Pewnego dnia udaje się w podróż do miejscowości Dalyan, by zapobiec decyzji kobiety, przez wyjściem za mąż za niewłaściwego mężczyznę. 

My Little Pony: Zmieniaj świat – 26.05.2022

W nadchodzącym tygodniu swoją premierę będzie mieć także pierwszy rozdział animowanej produkcji dla dzieci, niezwykle popularnej kreskówki My Little Pony: Zmieniaj świat, w której powracamy do krainy Equestrii, gdzie po raz kolejny śledzimy losy sympatycznym magicznych kucyków.

Stranger Things (sezon 4 - pierwsza część) – 27.05.2022

Zdecydowanie najważniejszym debiutem tego tygodnia jest premiera pierwszej części czwartego sezonu serialu Stranger Things. Pierwsze odcinki, które mają widzom zaoferować naprawdę długie epizody, ponownie skupi się na znajomych postaciach, w tym Jedenastce, o której przeszłości mamy tym razem, nieco więcej się dowiedzieć. 

Kedibone - 27.05.2022

Kedibone to zaś kolejny południowoafrykański dramat, którego bohaterką jest aktorka z Soweto, która ma wielkie ambicje bycia kobietą niezwykle popularną w Johannesburgu. Uczy opłacajac studia z pieniędzy chłopka, jednocześnie poznając słodko-gorzki smak życia. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje