Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 31 marca do 6 kwietnia 2023 roku

Data: 2023-03-31 10:14:02 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W ciągu najbliższych dni w kinach będzie można zobaczyć pięć nowych filmów. Wśród premierowych produkcji znalazł się biograficzny dramat o twórcy butów Nike, a także przerażający horror o Kubusiu Puchatku! 

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 31 marca do 6 kwietnia 2023 roku [jpg]fot. Pexels

Przez najbliższy tydzień do kin trafi pięć premierowych produkcji. Na wielkich ekranach są również dostępnie zeszłotygodniowe nowości, między innymi kolejną część filmowej serii o legendarnym zabójcyJohn Wick 4.

Premiery kinowe od 31 marca do 6 kwietnia 2023 roku

Cztery z pięciu nowości będzie miało swoją premierę 31 marca 2023 roku. Jeden film natomiast zadebiutuje 5 kwietnia 2023 roku. Poniżej możecie się zapoznać z opisem i zwiastunem każdej z produkcji. 

Nadchodzące premiery kinowe

Czy zamierzasz wybrać się do kina w nadchodzącym czasie?

Puchatek: Krew i miód – premiera 31 marca 2023 roku

Puchatek: Krew i miód to brytyjski horror, który został zainspirowany książką dla młodych czytelników autorstwa A.A. Milne. Ta przerażająca produkcja opowiada o dorosłym Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach ze Stumilowego Lasu. Niedźwiadek i Prosiaczek zmienili się w zgorzkniałe i krwiożercze bestie po tym jak Krzyś wiele lat temu ich porzucił. Teraz mężczyzna będzie chciał wrócić do dawnych przyjaciół, by przedstawić im swoją narzeczoną. Nie spodziewa się jednak zmiany jaka w nich zaszła. 

Missing – premiera 31 marca 2023 roku

Missing to amerykański thriller, którego główną bohaterką jest nastolatka June. W pewien wakacyjny dzień niespodziewanie znika matka dziewczyny. To właśnie June będzie się starała dowiedzieć co stało się z jej rodzicielką. Do poszukiwań użyje nowoczesnych technologii. Cyfrowe śledztwo przyniesie jednak więcej pytań, niż odpowiedzi. 

Blef doskonały – premiera 31 marca 2023 roku

Blef doskonały to polska komedia, której akcja rozgrywa się podczas pandemii. Produkcja przedstawia historię trójki pracowników Banku Narodowego, którzy decydują się okraść swoje miejsce pracy. Udaje im się wynieść aż 100 milionów euro w złocie. To przestępstwo zapoczątkuje lawinę problemów, z którą ciężko będzie sobie poradzić!

Styczeń – premiera 31 marca 2023 roku

Styczeń to polsko-łotewsko-litewski dramat, który przenosi nas do 1991 roku. Wtedy to właśnie Łotwa oraz inne republiki zależne od Związku Radzieckiego powoli odzyskiwały swoją niepodległość. Głównym bohaterem produkcji jest dziewiętnastoletni Jazis, który pracuje jako operator filmowy. Pewnego dnia chłopak zostaje wciągnięty w pokojowe protesty. Obserwujemy jak walka o wolność zmienia życia Jazisa i jego przyjaciół. 

Air – premiera 5 kwietnia 2023 roku

Air to amerykański dramat sportowy powstały na bazie prawdziwych wydarzeń. Produkcja opowiada o Sonnym Vaccaro, który stworzył rewolucyjne buty Nike i wprowadził je na światowy rynek

Na które spośród wymienionych filmów planujecie wybrać się do kina?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje