Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 5 do 12 sierpnia 2022 roku

Data: 2022-08-06 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu, w drugim miesiącu wakacyjnym, czyli w sierpniu, w kinach nowy filmowy repertuar. W pełni letniego sezonu w repertuarze kinowym nieco większa oferta. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się czasie w kinach!

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Bokskapet  z Pixabay

  • Od 5 do 12 sierpnia do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród premier kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 29 lipca do 5 sierpnia 2022 roku.

W kolejnym sierpniowym już tygodniu w kinach nowa ponownie uboga oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa na ten tydzień a także na premiery Netfliksa na sierpień. Zwróćcie uwagę także na zapowiedzi Disney+ na wakacje.

Premiery kinowe od 5 do 12 sierpnia 2022 roku

Bullet Train – premiera 5 sierpnia 2022 roku

Bullet Train amerykański film akcji w trzymającym w napięciu klimacie thrillera, oparty na japońskiej powieści Bullet Train. Zabójczy pociąg. Historia płatnych zabójców, którzy w szybki pociągu na trasie Tokio -Maroko dowiadują się, że choć się nie znają, ich zlecenia łączą się w jedno. Zaczyna się niebezpieczna gra. 

Stracone złudzenia – premiera 5 sierpnia 2022 roku

Stracone złudzenia, francuski dramat historyczny bazujący na powieści Stracone złudzenia. Historia młodego mężczyzny, literata, ktory marzy o byciu wielkim pisarzem. Film obrazuje jego dobre i złe chwile w życiu, które w końcu weryfikuje plany. Zamiast pisarzem, zostaje dziennikarzem. 

Każdy wie lepiej – premiera 5 sierpnia 2022 roku

Każdy wie lepiej, polska komedia, opowieść o dwójce zakochanych w sobie, mających już swoje rodziny ludzi po przejściach. Pewnego dnia, na skutek pewnego planu swoich najbliższych, stają się podmiotem intrygi, która nieco namiesza w ich życiu. 

Biegacz, dziwka, Arab, mąż – premiera 5 sierpnia 2022 roku

Biegacz, dziwka, Arab, mąż, francuski komediodramat, który przybliża widzom dość nietypową historię miłości. Akcja filmu rozgrywa się w mieście Clermont-Ferrand, w którym pewnego dnia dokonany zostaje atak terrorystyczny. Niedługo po nim trzydziestoparoletni Médéric znajdują miłość swojego życia, starszą od siebie prostytutkę imieniem Isadora. 

Lena i Śnieżek – premiera 5 sierpnia 2022 roku

Lena i Śnieżek, amerykański film familijno-komediowy, którego bohaterem jest małe białe lwiątko, które pewnego dnia zostaje skradzione prze parę złodziejów nieudaczników. Mają go dostarczyć bogatemu kolekcjonerowi, ale zwierzak ucieka. Wkrótce trafia do dziewczyny o imieniu Lena. 

Tagi: filmy, filmy kinowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy