Promyk nadziei: Ipek rozważa odebranie sobie życia.... Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 127 - 131?

Data: 2021-10-11 12:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Promyk nadziei: Filiz będzie przeżywać katusze, Suhleja przyznaje się Selmie, że nie jest w ciąży, Ipek rozważa samobójstwo, a Suhleja narzeka na brak zainteresowania Omera nią i dzieckiem.... Co wydarzy się w odcinkach 127 - 131 serialu?

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja z 2019 wieczornego pasma Telewizji Polskiej. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku Promyku nadziei (odcinki 127 - 131)

Promyk nadziei – opis 127 odcinka 

Co stanie się w 127 odcinku Promyk nadziei? Halil oświadczy Neslihan, że swoim zachowaniem może wiele stracić, natomiast Filiz mocno przeżywa katusze w związku z obojętnością jej kochanka. Mahmut natomiast wybiera szkołę dla Bahar.

Placówka mieści się niezwykle daleko od domu, natomiast Selma traci wszystkie oszczędności na giełdzie. Następnie grozi Suhleji!

Czytaj także: Promyk nadziei: Czy Neslihan zdradzi Ipek prawdę? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 122 - 126?

Gdzie zobaczyć będzie można 127 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w poniedziałek, 11 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Promyk nadziei – opis 128 odcinka 

Suhleja przyznaje Selmie, że NIE jest w ciąży, oferując jej niemowlę za specjalne zadanie. Obie mają zająć się porwaniem jakiegoś niemowlaka. Neslihan ma wielkie poczucie winy względem Ipek oraz jej dziecka.

Czytaj także: Dopaść Cartera – Pozbyć się mordercy brata...

Mahmut udaje się do sądu, gdzie ma się zająć wezwaniami w związku z oddaniem Gondży. Mężczyzna niezwykle wścieka się z tego powodu!

128 odcinek Promyk nadziei będzie można zobaczyć we wtorek, 12 października od 17:15 na kanale pierwszym TVP.

Promyk nadziei – opis 129 odcinka 

Co czeka widzów w 129 odc Promyk nadziei? Bekir oraz Hadżar pojawią się by zabrać Gondżę, a dziewczynka w ogóle nie chce się rozstawać z Mahmutem. Ostatecznie musi odejść z rodzicami, co niezwykle wścieka dotychczasowego opiekuna.

Ten brutalnie wyżywa się na Bahar oraz na swojej żonie.

Czytaj także: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Wyrzucona córka Ipek zmierza do Omera, gdzie poszukuje pomocy. Selma jest namawiana przez Suhleję do jak najszybszego odnalezienia jakiegoś malutkiego dziecka....

W środę, 13 października 2021 roku od godziny 17:15 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej wyemitowany zostanie 129 epizod.

Promyk nadziei – opis 130 odcinka 

Filiz stara się skłonić Halila do umówienia się na kolejne spotkanie, tymczasem Selma cały czas myśli nad planem do uprowadzenia niemowlaka dla Suhleji. Ipek jest natomiast wstrząśnięta oraz rozbita. Pojawia się w domu w górach, gdzie poważnie rozważa popełnienie samobójstwa....

Czytaj także: „Chyłka – Inwigilacja” - co wydarzy się z 4 i 5 odcinku czwartego sezonu serii?

Gdzie zobaczyć będzie można 130 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w czwartek, 14 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Promyk nadziei – opis 131 odcinka 

Co stanie się w 131 odcinku Promyk nadziei? Neslihan ma nadzieję na to, że dzięki kolejnej ciąży udaje jej się zapomnieć o niedawnych dramatach. Tymczasem Suhleja przypadkiem całkowicie szczerze opowiada Peri oraz Bahar o niedocenieniu przez Omera jej oraz dziecka. Ma także wielkie obawy dotyczące Ipek.... Mahmut myśli, że Ipek chce się znów spotkać z Omerem w górach. Udaje się tam, wybucha awantura po której pada strzał!

Czytaj także: Promyk nadziei: Prawda o Gondżi jest już znana...? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 98 - 102?

Gdzie zobaczyć będzie można 131 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w piątek, 15 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Gdzie można zobaczyć epizody 127 - 131 Promyku nadziei?

Wszystkie epizody będą można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, zupełnie za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy vod.tvp.pl.

Najistotniejsze informacje o serialu Promyk nadziei znajdziecie w dedykowanym artykule

Promyk nadziei – książka 

Serial Promyk nadziei powstał na podstawi oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego zaproponować możemy Wam najnowszą powieść Nadii Hamid – Fatma. Moja arabska teściowa. Publikacja przedstawia losy pokoleń kobiet, które doznają krzywd w libańskich małżeństwach. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje