Promyk nadziei – telewizyjna Dwójka z nowym, pełnym intryg tureckim serialem obyczajowym

Data: 2021-03-19 11:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś w godzinach popołudniowych telewizyjna Dwójka rusza z pierwszym odcinkiem nowej serialowej produkcji. Jej tytuł brzmi: Promyk nadziei i jest serialem obyczajowym.

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejny potencjalny hit serialowy, tak lubianych przez widzów tureckich produkcji. Ta obyczajowa opowieść, posiadająca wiele zwrotów akcji i wzruszających momentów, zastępuje serial "Więzień miłości". Co wiemy o serialu?

Promyk nadziei – opis serialu

Promyk nadziei, a w dosłownym tłumaczeniu - "Czekając na wiosnę" to serial obyczajowy, którego wątek fabularny kręci się wokół dotkniętej problemami rodziny. Znajdziemy w nim intrygi, wzruszenia i wiele więcej.

Jednym z bohaterów jest Ömer, mężczyzna który spędził kilkanaście lat w więzieniu za kradzież, której nie popełnił, stracił też wraz z żoną Ipek dziecko, które umarło zaraz po porodzie. Po latach przesiedzianych za niewinność, zamierza zemścić się na kuzynie, który uknuł ową intrygę. 

Czytaj również: Genialna przyjaciółka – serial oparty na bestselerowej powieści już dziś na TVP Kultura

Tymczasem życie zsyła niespodziewane wydarzenia. W ich życiu pojawia się dziewczynka o imieniu Bahar, córka Kadira. Dziecko nie ma w życiu lekko, nie dość straciła matkę, to jest także dręczona przez macochę. 

W serialu poznamy także losy Haila, borykającego się z problemami w firmie, którą chce wyratować dzięki współpracy z dawnym przyjacielem, Mahmutem. Ten ma swoje warunki. Jednym z nich jest krewna Ipek, Halila, którą chce poślubić.

Promyk nadziei – obsada

Serial Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja, w której oczywiście znaleźli się aktorzy z tego właśnie kraju. W roli Ömera - Fatih Ayhan (No: 309 czy Bahar Dallan); jako Ipek - Gülsah Aydin; w roli Bahar - Isabella Damla Güvenilir (Elif, Bahari Beklerken).

Czytaj również: Równi sobie – nowy reality show TVN o pomaganiu, rusza właśnie dziś

W pozostałych rolach także: Esin Civangil, Nuray Serefoglu i Elif Tigli.

Promyk nadziei – kiedy premiera?

Premiera najnowszej serialowej produkcji Telewizji Polskiej, na kanale TVP 2 już dziś. W piątek, 19 marca o godzinie 17:15 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu. 

Kolejne odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku, o tej samej godzinie, również na kanale TVP 2.

Promyk nadziei – ile odcinków?

Turecki serial obyczajowy, jakim jest Promyk nadziei, to produkcja wpisująca się w styl takowych dzieł, dlatego cała seria składa się aż z 160 odcinków. Poniżej prezentujemy daty emisji kulu z nich. Kolejne pojawić się będą sukcesywnie.

Promyk nadziei – opinie

Promyk nadziei jest serialem tureckim, kolejną produkcją z tego kraju, która może stać się na telewizyjnej Dwójce, serialowym hitem. 

Niezwykle chętnie w naszym kraju seriale obyczajowe z Turcji, przyciągają pogmatwaną fabułą, licznymi zwrotami akcji i wieloma intrygami. Tego niewątpliwie w serialu Promyk nadziei nie zabraknie. 

Czytaj również: Klangor – nowy serial kryminalny Canal+ z Arkadiuszem Jakubikiem

Produkcja ma także za zadanie zastąpić inny hit Dwójki, jakim był serial "Więzień miłości" i wszystko wskazuje na to, że to się uda. 

Promyk nadziei – książki

Serial Promyk nadziei to produkcja stworzona na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje jej książkowy odpowiednik. W zamian proponujemy zaś lekturę książki Zośka. Dopóki biło serce autorstwa Anny Stryjewskiej.

Książkę „Zośka. Dopóki biło serce” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.